Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz Timer #65 üzenetére

    "Ne jöjjön itt senki nekem a fis-fos pocokfónnal meg a társaival, szopok eleget a MIUI-val. A csomag része a szoftver, és OOS-en 5 év alatt nem kellett annyit berhelnem az alapvető stabil működésért, mint mostanában a hűdefaszaolcsó sajomikon. No offense, ez az igazság. Vannak XIAOMI cuccaim, de telefon még egy biztosan nem lesz a családban, ha rajtam múlik."

    Nem akarom védeni a Xiaomi-t, mert a MIUI-tól írtózom az ájfon hatása miatt, de nekem és a családban összesen eddig 7 Xiaomi volt/van (Xiaomi Mi 3, Mi4, Mi5, Mi Mix 2, Note 5, Redmi 5, Redmi 6a), és soha egyiket sem kellett mókolni hogy rendben működjön. Sőt. A legtöbbje amit még tudok követni, azok a mai napig rendben működnek. Após és anyós Xiaomi Redmi 5 és Redmi 6a-ja is tökéletesen, sőt meglepően fluidan működik a görgetés is, pedig gyenge proci van benne. Szóval ha te annyit szopsz, akkor inkább benned lesz a hiba, vagy a gyűlöletedben...
    És ha már ennyire isteníted a Oneplus-t, akkor had említsem meg a második Oneplus készülékemet, a Oneplus X-et, ami hatalmas csalódás volt, mert baszott foglaokozni a Oneplus vele, amiket kiadott rá meg egy csapnivaló fos volt. Ami amúgy pont igaz a Oneplus 5 android 10-es frissítésére is, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy a Oneplus se makulátlan, sőt...Mindezt úgy írom, hogy jelenleg egy Oneplus 6-ost használok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák