Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz proci985 #165 üzenetére

    Usability meg : felhasználóbarátság. :)
    Egyébként nekem pl. semmi bajom nem volt a Start menüből leállítással :)

    "családból én vagyok az egyetlen, aki ki tudom használni emiatt a rendszer összes funkcióját."
    De azért TV-t valszeg a többiek is tudnak nézni :)
    Meg ez a változás még messze nem olyan, mint amit 10 év alatt a számítógépek változtak. Pont leírtad, hogy parancssor, stb. volt, lett GUI, az igaz, de nem lett sokkal egyszerűbb a dolog... És azt megfigyelted, hogy az emberek jó része képtelen meglenni egy Total Commander nékül? Ami a DOS-os megoldás továbbélése? Számomra ez nem kicsit meredek :)

    Az AT-s tápokon meg amúgy csak a kapcsoló bekötése volt rajta (legalábbis nem láttam olyat, amin a full kapcsrajz rajta lett volna, mert arra a 12*17cm-es tápra nem fér ki :) )

    Egyébként pont arról volt szó, hogy az emberek nem fognak gépeket szerelni, szóval akár a cuccok belső csatlakozói meg lehetnének is akármilyenek (az meg, hogy be lehetett fordítva dugni az IDE kábeleket, max. kis bosszankodással járt, illetve figyelni kellett, mert akkor is volt jelölés).

    @dabadab : Mondom, hogy csak annyit, hogy legalább legyen rálátásuk... fogalmuk... ennyi... Nem azt mondtam, hogy a kedvenc dolgaim legyenek belegyömöszölve, mert az a mostani koncepció 8felsőoktatásban legalábbis), tudom, milyen az eredménye...
    De azért elég meredek lenne kb. teljesen kihagyni az informatika egyik elég nagy területét, ami jelenleg leginkább pénztárcába vágó.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák