Új hozzászólás Aktív témák

  • csabicsepp

    aktív tag

    válasz Rickazoid #135 üzenetére

    Egy ideje azon gondolkozok, hogy mint egyszeri informatikusra 20 év múlva lesz-e egyáltalán szükség. Most még van, "köszönhető" a pc-knek és a windows-oknak, de egyetértek a gondolatmeneteddel.
    Talán annyira leegyszerűsödik és ezáltal sokkal jobban kontrollálhatóvá és befolyásolhatóvá válik bizonyos körök számára mint a tv, innentől pedig tényleg értelmetlenné válik az informatika oktatás, mint ahogy sok helyen ma se sok értelme van, tisztelet a kivételnek. A tablet piacban szerintem meglesz ez a lehetőség, és akkor olyan mint a pc, kissebbséggé válik (szerverek kivételével persze), majd szépen eltűnik (hogy örökre, vagy csak a szem elől az megint más kérdés)
    Az interaktív tábla pedig csak egy eszköz, (mai szinten talán olyan mint az ősembernek a kamera-tv kombo). Arra fel kell készülni, az anyagot elkészíteni, ezáltal tényleg hasznos eszközzé alakulhatna, feldobhatná az órákat, viszont ez az amire a mai világban se idő, se tehetség, se akarat nem igazán akad.
    Hja, fogyasztói társadalom, de ők viszik a világot arra amerre....én most nem tudtam olyan érthetően kifejezni magam sajna, asszem lassan asszimilálódok, vagy miaszösz :)

Új hozzászólás Aktív témák