Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    A lényeg, hogy ha nincs hiba, nem kell szétszedni. :D

    Ha mégis lenne hiba akkor majd megoldja a szerviz, ahogy összerakták úgy szét is lehet szedni és újra össze, csak lehet hogy szétszedés után kicserélnek 1-2 rögzítő vagy egyéb (0Ft-os) elemet is, amit esetleg direkt így terveztek, hogy ne tudjon más belenyúlni.
    (Én már megtanultam, hogy semmit sem szabad fényképes bizonyíték nélkül leadni, mert ha elcsesznek valamit (pl. esetünkben megkarcolják esetleg a burkolatot) akkor tudod bizonyítani hogy leadáskor nem volt semmi, ugyanígy hibánál... lefényképezni a hibajelenséget (ha lehet) és 1 példányban mellékelni a szerviz számára.)
    Aki meg Abdul Musztafánál veszi a nyugati aluljáróban az így járt. De a legtöbb ember még mindig szolgáltatónál vásárol...

    Attól meg nem félek, hogy egyből cserélik az egész telefont még akkor sem ha utólag fel tudják használni a hibátlan alkatrészeit, de ez nem egy műanyagdarab amit olyan könnyű lenne pótolni, hanem egy elég szépen megmunkált fém ház, ami árban sem ugyanaz. De persze ne legyen igazam! :)
    Az aksi miatt sem aggódom mert mire számottevően veszítene a teljesítményéből (3 év után) addigra nem lesz meg.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz dejaris #76 üzenetére

    :DD Bunnybody.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz stilo18 #163 üzenetére

    Ezzel egyetértek. Ha vesz az ember egy SLK Mercit vagy egy M6-os BMW-t akkor legyen felháborodva ha nem tud belenyúlni? Akinek a szerelhetőség kell az vegyen 1300as LADA-t, vagy Samsungot.

    Egyébként érdekes, hogy egyes autókat is csak a márkaszerviz tudja rendesen javítani, nem tudom megmagyarázni hogy miért, biztos kapnak valami egyedi rajzot, szerszámot, tényleg nem tudom, de tapasztaltam, magán szerelők eléggé gány munkát tudnak végezni és van ismerős aki elmondta hogy van amiért úgy kell pénzt kérnie hogy nem tudta maradéktalanul megcsinálni mert van ami márkaszerviz privilégium. (Van márkaszervizes és magánszervizes ismerős is egy pár...)

    Mielőtt kapnám a köveket... a fenti hasonlatot semmiképp sem a két telefon (Samsung, HTC) tudásának összehasonlítása miatt írtam, csak és kizárólag a felhasználói szervizelés könnyű illetve nehézsége miatt hoztam fel, tehát minden egyéb körülmény egyezése csupán a véletlen műve. :)

    Összességében nem félek annyira ettől a bitang merev, és "szétszedhetetlen" összeszereléstől, mert így aztán már bizonyos hogy nagyon egyben van, a márkaszerviz meg 99,9% hogy szét tudja majd szedni sérülés nélkül, vagy fogyvéd és adhatnak újat, mert én csinálok képeket... ;)

    Cingáriusz: +1 :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz <Adamsky> #221 üzenetére

    Miért olyan nagy gáz az akku témának azon része hogy nem lehet nagyobbat tenni bele? Vannak elég jó akkukabátok ha valaki hosszabb útra megy, és akkor még nem is beszéltem a külső energiaforrásokról, pedig ezek a cuccok már nem csak annyit tudnak hogy 24óra helyett 32órát megy hanem képesek akár 3 napig! is ellátni a telefont. (az megint más kérdés hogy utángyártott alkatrészt autóba sem veszek tehát telefonba sem tennék utángyártott aksit, mert több kárt hozhat mint hasznot)
    A Desire ami már 3éve megvan lassan még mindig csak kb 20% de max 30%al bír kevesebbet mint új állapotában.

    A másik a bővíthetőség..... külső hdd-t, pendrive-ot is köthetek rá, ráadásul 64GB-nál több szvsz nem sok embernek kell, valljuk be. Ezen felül ott van pl Dropbox (amire nekem nincs szükségem am, mert én átrakom gépre a dolgokat, minden más cuccomra elég a 32GB a One X-ben)
    Nem hinném tehát hogy ez hátrányként említhető.

    Innentől már csak vigyázni kell rá, mert igenis kell és lehet. Én soha nem ejtettem le a nagyobb értékű telefonjaimat mert jobban odafigyeltem rájuk, mert más tészta mint az anno 3000ft-os nokia 6300 meg az 1ft os samsung l700.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Rhino666 #248 üzenetére

    Ahhoz nem kell Samsung fan-nak lenni hogy elismerjük, hogy igaz, úgy néz ki mint a tavalyi, viszont dícséretes hogy idén ugyanakkora házba beleraktak egy nagyobb kijelzőt és finomítottak a vonásain.
    Azon felül hogy műanyag, azzal zárkózik a One anyagminőségéhez hogy lehet rá venni fém hátlapot, szép szálcsiszoltat. Inkább az lehet a ciki hogy az előlap a kijelzővel milyen kapcsolatot ápol, mert mindannyian hallottunk az SGSIII esetében (nem is 1 esetben) repedezésről és hogy a kijelző eltávolodott a kávájától, leginkább az alsó sarkoknál, de ezt a hibát nem hinném hogy elkövették még 1x.

    Bone123: Miért kell a jobb akkuidőn meg a cserélhető akksin rugózni? A One bőven kibír egy napot. Az meg nem számottevő előnye a Samsungnak, hogy 1,5napot megy mert este töltőre kerül az is.
    A szerelhetőséget tekintve biztos vagyok abban hogy valamit kitalált erre a HTC, mint ahogy a One X-et melegítéssel lehetett szétszedni, itt is kitalálhattak valami olyat amit az ifixit nem próbált, (pl. rezgés), biztos vagyok benne, hogy szét lehet azt szedni vandálkodás nélkül is, csak a 'Hogyan'-ját a dolognak a HTC csak a saját márkaszervizzel osztotta meg.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Bone123 #261 üzenetére

    Tartósabb a műanyag mint a fém? :Y Le kell cserélnem a karórámat és a karkötőmet is műanyagra, mert [ez] minőségibb és tartósabb lesz mint [ez].
    És ami a legjobb hogy férfias és ugyanúgy mint a fémet fel tudom venni mindenhez, legyen az farmer-póló, vagy elegáns viselet(pl. öltöny).
    :U

    Ha neked nagyon bejön amúgy a telefon, és a burkolat miatt nem kéne mégsem, akkor tényleg nem kell ez neked. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Rhino666 #279 üzenetére

    Hoppá! :C ezt még nem is láttam. Köszi :R

    Bone123: A One-ra nem is ilyen tokot terveztem venni...hanem inkább valami puhát, valami szép minőségi puha bőrtokot. És nem, nem fogom sem tokkal sem tok nélkül dobálni, tehát nem fog megsérülni, így a tok inkább csak a lelkem megnyugtatására szolgál, pláne hogy fólia is megy rá.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz joey04 #297 üzenetére

    Pont ezt taglaltuk neki már egy jó ideje ne fáraszd le az agyad. A másik meg az, hogy hiába nehezen szerelhető, és az ifixit csapatának nem sikerült, de attól még nem biztos hogy lehetetlen, főleg a hivatalos márkaszervizek számára, akik azért több instrukciót, információt, sőt akár különleges szerszámokat is kaphatnak hozzá. Mindezt majd meglátjuk ha ne adja az ég, lesz egy hibás One-ja valamelyikünknek, és beszámolunk a szervizelésről. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz sipy888 #301 üzenetére

    Ezt megkönnyeztem. Rég mulattam ilyen jót lefekvés előtt. :DD
    "kösz a belső infókat mikulás!" :))

    A viccet félretéve én nem akarok megbántani senkit... de engem tényleg érdekelne ez a minőség probléma miatti késés dolog, mert eddig sehol nem olvastam ilyet, csak annyit hogy nem tudták időben leszállítani a kívánt mennyiséget, ami még közel sem jelenti ezt. :F

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Bone123 #319 üzenetére

    Én amúgy is csak nyár közepén tudnám megvenni, tehát akkor no para, ebben egyetértünk. :)

    Arra viszont kíváncsi vagyok mennyire tudnék sms-t írni SGS4-en abban a kesztyűben van bármilyenben. :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Rhino666 #325 üzenetére

    Magyarország nem tudom mennyire számít Közép-Európának, de nálunk a családban 2 SH HOX is van.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Rhino666 #327 üzenetére

    Pontosítok... :B az egyik szervizeltetve lett, és kaptam helyette egy másikat ami HT29D, de az eredeti ami helyett adta ezt a szerviz az SH265W volt.
    A másik teló nem volt szervizelve, az SH267W.

    Most nézem csak... testvérek voltak. :O szegényke. :(

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Rhino666 #334 üzenetére

    Olvastam valami olyat anno, hogy be kellett zárniuk egy másik gyártósort és ezért jöttek a későbbiek Kínjából.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák