Új hozzászólás Aktív témák

  • Bone123

    HÁZIGAZDA

    válasz stilo18 #296 üzenetére

    Amikor a HTC One hírekről számoltam be, HTC fan voltam, amikor Samsung SIV-ről, Samsung fan, amikor HTC tévedésekről, HTC hater, amikor meg kitalálták kis hazánkban nagyon okosak, hogy az SIV polikarbonát oldalkerete fém és én kijavítottam őket, Samsung hater lettem. :) Ez az itteni színvonal, egy dolgot nem tettem ugyanakkor, valótlant állítani megfelelő forrás nélkül, de oké barátom, legyél n + 1 aki kitalálja milyen fan vagyok. :C

    Jelen pillanatban nem tanácsolnám egy családtagomnak sem a HTC One megvételét, sem fórumtársaimnak, mert nagyon necces mennyiségben mennek csak át a kulcsalkatrészek a minőségi kontrollon, olyannyira para a helyzet, hogy a negatív UltraPixel tesztek után a HTC egyszerűen kitalálta, hogy a fotók azért lettek rosszak, mert hibás tesztkészülékeket kaptak a teszterek. Mindnyájan. :)

    Elképesztő ami megy a csődközeli tajvani cég körül miközben minden erejükkel a Facebook telefonra koncentrálnak, jelenleg ezért nem tanácsos 200.000-t kiadni necces alkatrésszel szerelt, egyberagasztott telefonra. És ez a lehető legőszíntébb tanács, amit bárkinek adhatok. Azt, hogy ki fogadja meg, már nem az én ügyem. :)

Új hozzászólás Aktív témák