Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • energy4ever

    addikt

    válasz Touch-ko #27 üzenetére

    Igy van! De en az elmult 5evrol beszeltem. Valahol az Android is kezdodott, lehetettlen egybol egy jo OS-t csinalni, es nem is erne meg a kockazatott, hogy annyi penzt beleolnek egybol, es lehet nem lesz belole semmi.
    Most a mai Apple telefonok nagyjabol a Samsung S2-S3kozott vannak tudasilag. Annyi penzert amiert Iphonet kapni, lehet venni egy jobbacska Androidos tablagepet, es egy 4magos akadasmentes Androidos telefont.
    Mikor bejottek az elso Apple telefonok, meg az elso 3G-s Apple telefonok, akkor meg tetszettek. Ma mar nem. Ugyan ez vonatkozik az Apple tovabbi szinte osszes termekere szamomra. Nekem nem kell, szerintem fele/negyed annyiert mar erosebb telefonokat kapni, ugyan ooyan minosegbe.

    Egyedul ami tetszik az Iphone-ban, az a csatlakozoja, hogy barhogy belelehet dugni, nem csak egyfele keppen. Nade ez nem er meg nekem +180ezer ft-ot.

  • djgeg

    őstag

    válasz Touch-ko #27 üzenetére

    Annyira érdekes, hogy amikor ugyan ezeket a köröket az Apple játszotta el, lopott egy ötlettett, ígérgetett, tisztán haszonért,átbaszott rengeteg céget, akkor senki nem vágott vagy perelt vissza, legalább is nem "totális háborút" indítva. Egér, GUI Xeroxtól, Finder- Icon-dock. Vissza előre gomb-Képernyőmegosztás Alt+tab stb.. Mind a Windows előtt nem volt a Mac OS ban.
    Tablet-okostelefon- Mp3 lejátszó! Semmit nem talált fel az Apple... Az pedig egy dolog, hogy ellopta és sikeressé tudta tenni, ettől még nem ő találta fel és nem formálhat jogot ezeknek a perelésére. Még a design is hagy maga után kivetni valót. 50-70 éves minimalista designerek régi termékei szinte egy az egyben hajaz a termékeikre.

    Szeretem az Apple-t és az Apple termékeket! Használok is párat. Azonban undorítónak tartom Steve Jobs-t azáltal amit művelt. Nincs cég aki többet profitált volna más ötleteiből és találmányaiból mint az Apple! Erre még neki áll följebb ha más mellette üzleti érdekből átvesz pár ötletet (Miközben ők is folyamatosan azt teszik. Android-IOS a két platform egymást alakította, mindegyikből vett át a másik valamit)

    Az, hogy talán pár barom az Applenél rájön, hogy ez csak fölös civakodás az pedig örvendetes. Persze ha következőre az üzleti érdek úgy kívánja bárkit hátba szúrnak.

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • vicze

    félisten

    válasz Touch-ko #27 üzenetére

    "iPhone 2007-ben es latvan"

    Eme csodás elméletedet elfelejtetnéd végre... Továbbra se tudtad semmivel bizonyítani, hogy így volt.
    Semmilyen tárgyi bizonyíték, vagy nyilatkozat nincsen, sőt minden, ami van az ellenkezőjét támasztja alá.

    A tények ferdítése a saját szájízedre pedig igen fárasztó ebben a témában.
    Senki nem ígért senki semmit, mocskos naív aki ezt elhiszi, vagy csak pusztán hívő. A mutitouch-ra pedig szabadalma van az Apple-nek, ezért nem kerülhetett jó ideig US készülékekbe és nem véletlen hogy Moto-ba került be először őket nem támadhatták.
    G1-ben nem volt mutitouch SOHA! (Hack volt rá, ami a HW korlátozásai miatt rettentő bugos, használtam...). Az első Droid ami tudta, az a Milestone volt US-ben. US-en kívül előbb berakták a gyártók.

    Az a legviccesebb, hogy úgy írod mintha ezek egyszerre történtek volna, mikor több mint 3év eseményeit kavarod össze vissza.

    Soha nem volt semmilyen háború bármennyire is szeretné elhitetni a kedvenc könyved...

  • djgeg

    őstag

    válasz Touch-ko #34 üzenetére

    Ejj de egy vicces ember vagy. Látom nincs értelme veled beszélni
    fanboy

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

  • vicze

    félisten

    válasz Touch-ko #35 üzenetére

    Linkeld Rubin nyilatkozatát, ezt kértem múlt kor is, ami nem tudsz megtenni, mert nem létezik...
    A sokadjára és már untig emlegetett QWERTY-s készülék a iPhone bemutatókor továbbra se létezett.

    Elolvastam azokat a részeket amikre célozgatsz és semmi nincs benne ami ezt alátámasztja csak célozgatások és sejtetések, semmi konkrétum.
    A könyvben világosan le van írva hogy se Google vezető nem nyilatkozott, se egyetlen Apple munkatárs nem nyilatkozott benne. Le van írva világosan a jegyzetekben. És te ennek ellenére hangoztatod a bullshitet, ami azért elég vicces.

    Mutasd meg, hol volt képes multitouchra, csak mert volt G1 a kezemben és tudom, hogy nem tudja... Amit meg hackelve tud az használhatatlan.

    Hihetetlen, hogy tényeket képtelen van elfogadni és inkább a fikciónak hiszel.

  • vicze

    félisten

    válasz Touch-ko #44 üzenetére

    Elég oldalszámot mondanod, ahol legalább a csodás könyvedben le van írva, mivel keresetem benne és érdekes módod nincs sehol Rubinnal interjú benne... De ezt már írtam, hogy nincsenek olyanok benne amiket állítasz.

    Tehát az a tény, hogy a G1 nem multitouch képes nem létezik. Sőt már az 1.0 óta ott van rajta szerinted...

    Igen ez a legcsodásabb érv: "Hagyjuk hülye vagy..." Így kell ezt csinálni. ;] Megdöntetlen érv.
    Valóban nehéz megérteni, hogy itt van egy eszköz a kezemben, amiről az ellenkezőjét állítod, mikor a valóság nem az. Sajnálom nincs Apple "valóság görbítőm".

    "Kötözködök" nyilván, belekötök a valótlan állításokba, mivel nem szeretem azoknak a hangoztatását.

Új hozzászólás Aktív témák