Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Samott #39 üzenetére

    Azt nem tudom, de amit te mondasz az netto faszsag ugy ahogy van. Nekem pl van olyan opciom (a 6ezer ft altalanos mobilnetemen felul), hogy korlatlan email es internet. Na most kezdj el szamolni, van alapbol 12GB EU netem, ezen felul regrol megmaradt egy BB BIS az +1GB, van egy korlatlan internet + email tematikus opciom, egy kozossegi tematikus opciom illetve egy ejszakai 100GB netem, mert biztos ami biztos. Elarulok egy titkot, igy is MINDEN honapban leforgalmazom a 12 GB-m et, pedig kezd el kiszamolni, hogy mi tartozhat bele... es nem jutubra kell. Arra akarok celozni, hogy ezek nelkul lazan leforgalmaznek szerintem havi 50 gigat, de az megvan, hogy nem tudok ekkora netet venni ? Odamegyek a t-s csajszihoz, aztmondodm hogy ittvan baba a vilag osszes penze es akkor is csak 25gb-t ad. Neked mi a picsaert lenne jo, ha eltorolnenek olyan szolgaltatasokat amiert en kulon fizetek ? Meg milyen hatranyos helyeztrol van szo , gondolkodjunk mar kicsit hogy ezek nem ingyen vannak emberek. Ezert ko kemenyen fizetsz, nemhoznak vele elonybe senkit , mert nem kapja meg barki. Olyan mintha a ferrari beperelne a suzukit, merthogy a suzuki olcsobban adja az autoit es ezert elonybe van mer tobb embernek van keves penze. Ez nevetseges es remelem rakos lesz az osszes kocsog gci, akiknek az se eleg ha a vilag minden penzet odatolom hozzajuk...

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák