Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Macen eleg kevesen jatszanak, igy szerintem ezt bealdozza az Epic is, hogy nojon nemileg a nyomas az Apple-en is.

    Azt mondjuk nem tudom, hogy hany szazaleknyi vasarlonal lesz dealbreaker egy tervezett iPhone, iPad, Mac vasarlasnal a Fornite hianya. Szerintem nem sok, de ha osszeadjuk azzal, hogy a felhos jatekokat se tamogatjak, az mar merheto csokkenest okozhat.

    Arrol nem beszelve, hogy ez a botrany pont az eves Keynote idejere porog majd fel illetve rengetegen penzszukeben vannak az USA-ban a jarvany miatt, vagyis eleve nem lesz akkora erdeklodes az uj 1000+ dollaros iPhone utan. A Surface Duo is elvihet par ezer vasarlot. Nem csodalkoznek, ha tovabb csokkenne akar 5-10% mertekben is az uj iPhone csucsmodel eladasa az elozohoz kepest. Jobb ha mostantol mindig tartanak egy olcsobb alternativat.

    Kivancsi leszek, hogy az armos mac-ek alapbol bezarva erkeznek majd, vagy az elso evekben meg meghagyjak csalinak az idegen appok telepiteset, x86-os appok futtatasat.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák