Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Gunar

    aktív tag

    válasz BonFire #90 üzenetére

    Nagyon szépen kifejtetted nekünk itt a semmit!
    Az az adó amit fizetünk egy üres adathordozóért jogtalan és erre nem tud senki semmi olyant állítani ami ezt igazzá teszi, max mint ahogyan tették, hoztak rá egy az alapvető emberi jogainkat megsértő törvényt!!!
    Csak mert én másolhatok rá olyant amiért nem fizettem, nem lehet pénzt fizettetni, mert ezen az alapon vminek a tudását is lehetne fizettetni, vagy akár büntetni, anélkül, hogy azt elkövette volna annak tudója!
    Én pl semmi perc alatt el tudok lopni egy autót és akkor ezért mert én ezt a lehetőségeimmel megtehetem büntethető vagyok???
    Na ez pont olyan lenne mint az üres adathordozóra másolhatok büntetendő módon jogdíj alá eső tartalmakat!
    Akkor megint csak kérdezem akik a jogdíjaikból akiknek jár miért nem tudnak normálisan megélni öregségükre, pedig nem kevés folyik be???
    Én pl csakazóta töltögetek le mindent ami érdekel a netről, filmet, zenét, stb, mióta amugy is fizetem a semmire azt amit nem tartok jogosnak! Mert ha már benne az árában akkor ne fizessek hiába és nem költök a mozira, meg műsoros cd-re sem! De ha visszolvasol volt kérdésem erről is, hogy ha olyan a csengőhangom ami jogvédett és nyilvános helyen hallják a telómról mert hívást kapok, akkor jogsértést követek el, na ez is cink, de ezt még nem büntetik, viszont egyszer lehet ezt is fogják! Ebben az országban mindent lehet!

    [ Szerkesztve ]

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz BonFire #90 üzenetére

    Pont nem azonosak.
    Sok szerző pont leszarja hogy mennyien töltik le a cuccát. Mármint akinek az a fontos, hogy meghallgassák / megnézzék a művet.

    A jogvédők meg ráadásul még ettől teljesen függetlenül is kiharcolnak ilyen kamudíjakat.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák