Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Wilks #47 üzenetére

    Nézz utána a konteo szónak, mielőtt használod :)
    És azt senki nem mondta, hogy kihal a PC. Azt írtam, hogy kihal a PC gaming, és annyiban pontatlan voltam, hogy specifikusan az AAA játékokra gondoltam - ezek hajtják előre a GPU eladásokat. Ettől még nagyon király indie cuccok jöhetnek, amik elmennek az IGP-n vagy a 6 éves diszkrét kártyán. De AAA nem lesz, ha 2-3 évig nem lehet új vasat venni, mert nem fogja a stúdióknak megérni.

    #56 b.: Elméletben lehetséges. Gyakorlatban nem tudjuk, mivelhogy Radeont sem lehet kapni. Majd ha a 6700-asok ellepik a piacot...

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Wilks #47 üzenetére

    Nem ezt mondta. Azt mondta, hogy a user aki honapok ota azert eszik reggel-delben-este parizsis zsomlet, hogy osszesporoljon 2.500 eurot egy 699 euros vga-ra , az azt fogja mondani, hogy kapjatok be veszek egy PS-t. Egy konzollal evekre le van tudva konkretan a jatek ((ameddig egy vga-val korantsam, lasd 5 ev tavlatban gtx980 ( 2015 kozepe) vs rtx3080 (2020 kozepe) kozti vilagi differencia)) , mikozben a konzol meg ma is, mikor nem lehet venni, arban nagyjabol egy 3080 harmada. Ez pedig teljesen valid levezetes, en peladul konkretan beleesek ebbe a halmazba , en pont az vagyok aki kimondottan azert valt PS5-re mert egyszeruen nem vagyok hajlando egy konzol aranak a 3X-at elkolteni egy tetves vga-ra. Innentol nekem marad pont egy 980 egy intel 10th konfigban, amire altalanossagban kell arra jo, jatszani meg jatszok PS-en mert nem vagyok idiota. 28 eves multam, lenyegeben soha nem volt konzolom viszont gamer pc-m mindig volt, ez most pont megszunt egy eletre. Boven eleg jatekra az, hogy 5-7 evente veszek egy uj konzolt 500 eur-ert, aztan aki meg 700euros vga-t akar venni 2.500ert hat az nyugodtan vegyen.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák