Új hozzászólás Aktív témák

  • trydium

    csendes tag

    Nagyon köszönöm a hozzászólásokat !

    (#5) direwolf

    Nem állok ellen az új dolgoknak. Sőt ! Nagyon érdekel a technikai fejlődés.
    De amikor úgy hozza a dolog inkább a srácok vagy a párom kapnak valami új kütyüt és nem apu új hangfalat. :O

    (#17) balazskubik

    Hogy miért mp3 ? Megszokásból, kényelemből és azért mert én digiztem be az anyagokat még anno. Rengeteget melóztam vele. Több száz lemezről és kazettáról van szó.

    (#19) DarthSun

    Engem most egy ONKYO erősítő hangja babonáz meg. A pontos típust előtúrom.
    Vágyaim, álmaim nekem is vannak. De van kis saját lakás, egy szerető hitves és 2 ivadék is. A hitelt kinyögtük tavaly. Talán még apunak is jut valami a felszabaduló forrásokból. :DD

    (#24) johnnyv

    Igen, köszönöm az észrevételt, már javítva !

    (#35) .LnB

    Nekem javított a D1 hangzásán. A gyári Windows 7 driver pocsék volt. A különbségeket persze jobban hallom a fülessel mint a hangfalakon keresztül.

    UNi Xonar driverek:

    maxedtech.com/asus-xonar-unified-drivers/

    (#41) orion1025

    Tisztában vagyok azzal , hogy a rendszerem leggyengébb láncszeme a hangfalak. Van olyan hangfal, aminek nagyon tetszik a hangja. De mindig ott a kérdés, hogy a jelenlegi rendszer mellett hogyan hangzana. És még mindig tartja magát az amit a fentiekben írtam, hogy sokkal előbb szerzem be a srácok által áhított új tárgyat, mintsem magamra költsem. A nagyszobában a házimozi alatt továbbra is a Vidi dübörög. Hozzáteszem, hogy a felújításuk után teljesen megváltozott a hangjuk pozitív értelemben.

    (#44) zoltanz

    Hát igen, megint a hangfalak !
    Engedni fogok a köz nyomásának és beszerzek új (használt) recsegő dobozokat.
    Akkor viszont új poszt fog születni a tapasztalatokról.
    És ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek is ! :DD

    (#48) Gertrius
    Max RESPECT !
    Én az apámtól örökölt Orister 1015-őt cseréltem a cikkben szereplő erőlködőre. Egy házibuliban úgy meghajtottuk szegényt, hogy a végfok feletti műanyag burkolat megolvadt.

    (#49) Upo

    A Win2000 Server a mai napig az egyik kedvenc oprendszerem. Akkoriban még azért játszottam is a géppel, mindenki azt hangoztatta, hogy a Server nem alkalmas játékra. Hát nem nem tudom! Nálam egy friss telepítés után még 2 napig optimalizált 2000 Server futott a házi PC-n, közel 4 éven keresztül újratelepítés nélkül (!). Minden akadályt remekül vett, nem is emlékszem kék halálra. Nagyon jó oprendszer volt. Azonban a hangoknál ott is lötyögött szegény ide-oda.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék..."

Új hozzászólás Aktív témák