Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Sotho #47 üzenetére

    "Levontad a végkövetkeztetést mert belefáradtál a gondolkodásba?"

    Nem, levontam a kovetkeztetest, ami nyilvanvalo.
    Az emberi soforok alkalmazasanak akkora tarsadalmi koltsege van, hogy ez barmilyen epkezlab alternativa meglete eseten ez egeszen egyszeruen fenntarthatatlan.

    "az autóipar 100+ mrd $ üzlet"

    Ez nem tudom, hogy hogy jon ide, az autokat akkor is le kell gyartani, ha sajat magukat vezetik.

    "az emberek élvezni akarják a kocsikázást"

    Ez egy eleg altalanosito kijelentes es nem is tul pontos. Pl. egy csomoan ugy kepzelik a kocsikazas elvezetet, hogy amig odaernek a celjukig, addig olvasnak, TV-t neznek, alszanak, akarmi, nem pedig vezetnek. Akik meg tenylegesen a vezetest akarjak elvezni (es eros a gyanum, hogy ok hatarozottan kisebbsegben vannak), azoknak a nagy resze szinten nem nagyon elvezi a vezetest, mert a dugoban araszolas nem tul nagy elvezet. Ja, es az emberek szeretnek elve hazaerni.

    "Mit fognak adni a vezetés élménye helyett? Kedvezményes belépőt a gokartpályára?"

    Gokartozni meg versenypalyan menni az tenyleg elvezetes - ellentetben a napi ingazassal a csucsforgalomban.

    "Hát ha siralmas akkor az. Siránkozzál"

    Szerintem erre a szinvonalra nem kellene lemenni.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

  • zzoltan2014

    tag

    válasz Sotho #47 üzenetére

    Az emberek min. 90%-a gyorsan, kényelmesen és biztonságosan akar eljutni a céljához. A maradék 10% autóbuzi túlnyomó többsége is max hétvégén menne el örömautózni, de pl. hétfő reggel hétkor ők araszolnak a dugóban boldogan, jobban örülnének ha az autó magától menne.

    Az emberek min. felének vagy nincs jogsija, vagy nem tud vezetni, pl. eü okok miatt. Nekik is jobb lenne egy ilyen autó, mint fizetni a taxit vagy egy családtagot megkérni.

Új hozzászólás Aktív témák