Új hozzászólás Aktív témák

  • TOBY29

    csendes tag

    válasz Drenadar #58 üzenetére

    Ez is egy vélemény.De úgy érzem levetted mit akartam mondani a "rejtet" költségekkel.Én személy szerint rühellem ha bárit úgy reklámoznak ennyi és pár oldallal arrébb kiderül hogy csak pár hónapig utána meg majd a duplája még az unokáim is fizetni fogják.Tudom ez kicsit szélsőséges voltam de szerintem az emberek szeretnék egyből tudni hogy mi mennyi és utálnak olvasni.Egyébként nem lett volna ez a sok devizahitel sem ;) .persze ez nem csak a Btel-re igaz a UPC is ezt csinálja.Ere kellene már valami törvény a törvénygyárból.Isten ments hogy én meggyőzzelek az igazamról.Szerintem majd egy év múlva érdemes erre visszatérni.Mármint hogy mennyire volt sikeres ez a Btel (Hello HD) sat tv.Mert azért lehet szidni a nagyokat de az ügyfelek többsége mégis oda fizeti a havidíját.Szerintem a Sat szolgáltatás már nagyon a végnapjait(éveit) éli.Az ADSL véleményemmel nem akartam senkit megbántani.Természetesen sok helyem még csak ez van,de az az érzésem pár éven belül a dial-up (betárcsázós internet) sorsára jut.Vagyis remélem mert ez mindenkinek jó lenne

    more beer,more the boss "Come back home to the refinery Hiring man says "Son if it was up to me" I go down to see the V.A. man He said "Son don't you understand"

Új hozzászólás Aktív témák