Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz TOBY29 #54 üzenetére

    sőt ha meg akarod venni a teljes settet az 60 ezer ft. ez is elfogadhatatlan...

    Te tudod mit jelent az, hogy rejtett költség? :D
    Minden díjról amit felsoroltál a honlapon tájékoztatás van a honlapon. biztos nagyon rejtett.
    A nagyobb csomagban már 57 csatorna van és kemény 1200ftal drágább. ott már van minden.

    Szerintem rossz a HD kínálat, mármint: duna tv nem létezik HD-ben, csak a duna2 tudtommal. stb. Van ott egyébként még HD csatorna max téged az nem érdekel. A zene csatornák között sok a magyar.

    Sztem egy átlag embernek nem kell modemet sem vennie, pl nekem is van a szekrényben egy régi modem, ugyan ADSL1 modem, de egy 5megabitet még tud az is, a felett kell csak az ADSL2+.

    és hiába szidod (szidjuk) az ADSL-t, el nem hinnéd hány település van ahol csak ez a szutyok elérhető, vagy még ez se. Azok akik meg csak ezt tudják igénybe venni, dögöljenek meg? Hiába dobálózol az optikával meg hiába mondjuk hogy a DIGIkabel ugyanezért a díjért ad 50megás netet + kábeltévét (mondjuk nekem nem kellene a tv-jük sose), de azt várhatod hogy ez mindenütt elérhető legyen. Még Pest sincs lefedve. Még UPCnél is vannak részek, ahol elérhetetlen pesten is. Mobilnetet mint bohóckodást meg hagyjuk ki belőle.

    Én nem sajnálnám a kiépítésre azt a 7500ft-ot, lehet másnál "ingyen" van, de abból meg nem kérek. modem nem kell, mert van, de ha nem lenne akkor is szereznék máshonnan, az a +2500ft ha jól látom a konzoltartó, há köszi az is van, 2tv minek, ha egyszerre úgyis csak egyet nézek :D (nincs gyerek).
    Elég furán állsz hozzá a dolgokhoz hogy egy ügyfélnek majd mindenre szüksége lesz, ami elérhető... mondjuk az HBO+filmbox+HD1+HD2-őt kihagytad, mert azé is fizetni kell, és kb 6000ftot.

    DVR: (magyarul: rögzítés) a kedves ügyfél eldöntheti kell-e neki. Nem muszáj igénybe venni, és nem muszáj a Bteltől bérelni (minek bármit bérelni a szolgáltatótól?)
    És pl így körbenézve a lakáson van egy totál nem használt USB2-es 250gigás vinyó, lenne mit rákötni. és ne mond hogy csak én vagyok ilyen mázlista hogy éppen van ilyenem.
    De összefoglalom megint mit akartam :D
    nekem tetszik, hogy ezért a Btel nem kér több pénzt. A beltéri vevővel megvan a lehetőség a HD minőségre (az meg hogy a csatornák nem mennek HD-ben már nem a Btel hibája, hanem hogy nincs igény HD csatornára (senki se fizet érte)) és ha van az ügyfélnek HDD-je, akko tud DVR-t használni.

    Digi-nél : csak SD box van, DVR funkció elérhetetlen

    UPC: HD box +1500ft DVR funkció + 1000Ft. (neked mint mezei usernek nincs lehetőséged, hogy azt mond a UPC-nek hogy adjatok egy alap boxot ami ugye HD-s (persze hogy nem az) és majd te dugsz rá egy HDD-t)

    Apropó, ahogy nézem a fél év alatt bőven visszajön a bekötés díja a kedvezménnyel...

    No mindegy, mindenkinek megvan a maga véleménye és tapasztalata én nem akarok megváltani senkit, csak egy más szemszögből nézni a dolgokat.

Új hozzászólás Aktív témák