Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    válasz alkatraz3000 #49 üzenetére

    "Hmmm nem sok van."
    Hol az erv? :F

    Ha a holdrol nezed, nem latod a pixeleket vga kijelzon sem. Normal tavolsagbol ~300 ppi-nel sokkal tobbet erzekel egy egeszseges szem. Amugy irtam qhd kijelzot, de ezek szerint el sem olvasod amit irok.

    Igen, ios (es wp) kivaloan el van 2-4 giga ram nelkul. NOT. Gondolom azert tolt ujra a faszari (vagy szafari vagy hogy hivjak) rendszeresen tabvaltaskor, meg azert toltenek ujra a regi programok sokszor. lolmar. Mennyire kell ahhoz markarajongonak lenni, hogy egy nyilvanvaloan gyenge specifikaciot vedjen valaki, ami folyamatosan bosszusagokat okoz?

    Vizallosag - megint csak: hol az erv?

    Mi nem altalanos? A 2500-3000 mah? :F

    Ja, a nagy jobban hajlik, de azert a "kicsirol" (csak kijelzoben kicsi, amugy nagy) is hallottam sztorikat :)

    qi: Szoval ha az emberek nem hallottak valamirol, akkor az nem is lehet jo. Ok. :O

    Csak nehany pelda volt, messze nem a teljesseg igenyevel. Nyugodtam irhattam volna a kamerat, mert abban is elegge le van maradva. Kicsi a szenzor, 4k videora alkalmatlan, nem tud raw-ba menteni, stb.

    Szerintem nem vagy olyan helyzetben, hogy barkinek a velemenyet minositsed. De ha masra nem volt jo, magadat azert eleg jol minositetted ezzel :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák