Új hozzászólás Aktív témák

  • optikus

    senior tag

    válasz F_Gergely #5505 üzenetére

    hat nekem egyszer volt windows mobil telom (egy nem gyenge hp4700) es ket het utan azt mondtam hogy mindegy mennyit bukom csak vigye mar el valaki ezt a szart. es nem a hw miatt hanem az os olyan otvar hogy en komolyan nem ertem emberek hogy birjak azt eveken at hasznalni (persze aki nem probalt mast az nem tudja hogy miben lehetne jobb). igazabol palm-om volt mindig is de miota teljesen behalt azota van egy ilyen androidos cuccom. jonak jo de azert visszasirom a palmot. nemreg ota van fent a gyari 2.2.1. nekem lasabb lett minden. eszrevehetoen, foleg a programok indulasa vagy valtas kozottuk. nem sok extra alkalmazasom van fent a gyariakon kivul, rootolva sincs szoval semmi extra.
    ami gond hogy nem tudsz minden wifi halohoz csatlakozni. ad-hoc nem megy, csak acces point tipusuak. ez egy eleg nagy kototseg. masik hogy ha a megis sikerul egy haloba belepni de ott proxyt hasznalnak hitelesitessel (ahogy a legtobb cegnel van) maris bedolt a mutatvany mert nem tamogaja a proxy autentikaciot. mindezt a 21 szazadban egy csukeszuleknek kikialtott telefon (a 10 eves palmom alapbol tudja). a neten van ezekrol egy csomo irmany, rootolassal es okoskodasokkal van akinek sikerult mar eletre lehelni ezen dolgokat (persze eddig ez elol is el voltunk zarva mert 2.2 alatt nem ment). en erre nem hekkelgetesre nem vagyok hajlando mert se idom se energiam se hozzaertesem nincs. sztem felhaborito hogy egy ilyen kategorias keszulek nem tudja. persze lehetne meg hosszan sorolni mi gondom van vele, vagy csak kulso alkalmazasokkal lehet megoldnai. apropo alkalmazasok az is egy nonszensz hogy a marketben mi nem vehetunk semmit...

    Buy books not gear.

Új hozzászólás Aktív témák