Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RootRulez

    félisten

    válasz szabof1 #11561 üzenetére

    Igen ebből nekem is az jött le, hogy ott kéne állítgatni valamit, ahol be lehet állítani az IP-t, bár az a TCP/iP-nél van, nekünk meg talán a WiFi-nél kéne valahogy...

    más: Van egy emberke, kit beszinkronizált FB-ról is és googleról is (korábban már megcsináltam a címjegyzékem, mielőtt lett volna androidom)

    Emberünket hívjuk "Szabó József"-nek, kineka beceneve "Csiga" (az említett nevek kitaláltak egyezésük a valósággal csak véletlen lehet)

    Na szóval FB-ról bejött, hogy Szabó József, googleról meg, hogy Csiga (ahogy eddig is benne volt a korábbi telefonomban) Rájöttem, hogy a több oldalról kapott azonos személyeket tartalmazó kontaktokat lehet egyesíteni "link"-elni.

    Tehát linkeltem többek között őt is, de az ő nevét mindenképp a FB-ról írja ki, de én azt szeretném, hogy "Csiga" néven szerepeljen. Próbáltam már más sorrendben, minden lehetséges mezőt Csigára írni, de akkor is Szabó Józsefet (illetve "József Szabó"-t ír ki. Mit csinálok rosszul, mert a többit jól csinálta (vagy a többi személnek nem ragaszkodok a beceneveihez?). :K

    Van valami megoldás?

    [ Szerkesztve ]

    ═════════════════════════════════════════

Új hozzászólás Aktív témák