Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothadt

    aktív tag

    válasz szabof1 #11304 üzenetére

    az az igazság, hogy rengeteg apróbbacska hibát találtunk már benne, ki ezt, ki azt, ki ezért, ki azért. persze ezek rengeteg okból lehetnek és rengeteg megközelítése van... nekem pl az nem tetszett, hogy nokiáról váltva alapjában véve jól felszerelt telefon olyan alapfunkciókra képtelen, hogy az csak na, de emiatt már lenyugodtam, elfogadtam és a rengeteg előnyével együtt megszerettem. szerintem majdnem mindenki nevében mondhatom, hogy fasza kis gép ez, de lehet rajta fogást találni, de melyik akár 3*ennyibe fájó készüléknek ne lenne hibája! tehát ha marad ez az árfekvés, akkor nyugodtam mondhatjuk elfogultság nélkül, hogy valószínűleg ár-értékarányban lehet a legjobb (vagy az egyik legjobb) a piacon...
    ugye minden relatív, ha váltassz a 3ashoz képest egy olyan gépet kapsz, hogy nem lesz panaszod (persze csak ha sikerül váltanod, mert jelenleg elég gyéres a jóárasított -függő- készlet mo-on - ezzel kapcsolatban pedig ne kérdezz, hanem olvass/keress vissza)

    szerk.: mindenki mondta, hogy mindenre van program, de én nem szeretem a sz@rrá telepakolt dolgokat, én azt szeretem, ha alapjábavéve tudná pl azokat, hogy könyvtár létrehozásánsál pl hagy adjak már nevet neki, a telefonkönyvben pedig nem tudtam kijelölni több tagot, hogy azokat töröljem, vagy ilyesmi, egyesével kell kitörölgetni aki nem tetszik, ezek olyan dolgok, amiket szabadon lehet más os alatt, itt vele nem -csak ha rakok hozzá, mert az ugye van- különböző féle programokat....

    [ Szerkesztve ]

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

Új hozzászólás Aktív témák