Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz zsirfecske #3898 üzenetére

    Alkalmazások? Van egy listám, hogy mi az, amit le szoktam tölteni Marketről. Meg van egy olyan lehetőség, hogy az összes telepített program apk-ját ki lehet menteni az AppMonster nevű programmal, tehát azok telepítése sem gond. Hogy elvesznek a beállítások, ha frissítés előtt legyalulom alapra a rendszert? Én alapból is így szoktam minden ROM cserét csinálni, hogy nullázom a telefont, így biztos nem lesz hiba. És persze azt sem tudjuk még, hogy a Froyo frissítés hogyan fog viszonyulni a módosított szoftverekhez. Lehet, hogy simán, hiba nélkül felmegy egy kigyomlált rendszerre is.

    Dinamiq

    Az a helyzet, hogy a Defy a fényképező terén kevesebbet ad, mint a specifikációból várná az ember. A régi Nokia N78-am is jobb képeket készített, pedig az csak egy 3.2 mpx-es, régebbi fejlesztésű, szintén csak LED vakus "csoda" volt. A Defy kellően sok fény esetén is életlen, zajos képeket képes produkálni, ez tény. És 20000+ képet lőttem már kompakt, bridge és DSLR géppel, illetve mobillal, hogy bizonyos legyek: a Defy kamerája egész egyszerűen gyenge. Ja, és hiába mondod, hogy ISO-t kell állítgatni, a Defy-ben nem lehet, mert csak automata lehetőség van. Próbáltam napfényes időben is fényképezni, és egész egyszerűen normál méretben látszik, hogy zajos, mosottas, életlen képek készülnek. Persze, ez egyéni megítélés kérdése is, hogy kinek mi a gyenge.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák