Új hozzászólás Aktív témák

  • gekkoman

    csendes tag

    Hi!
    Volt nekem a totál kifagyás problémám SysCtl felrakása után. Sajnos Lacopapi cache törlési ajánlása után is fennállt. Anno a SysCtl-hez fel kellett elvileg a BusyBox-ot is tenni, ehhez 2 installer volt fent a marketen. Valamilyen megfontolásból mindkettő le lett húzva, de sysctl után az egyiket töröltem, mondván, hogy minek (másik maradt). A sorozatos fagyások miatt gondoltam újra teszem a busybox-ot a fent maradt installer-el. Ez megtörtént, nem sokkal később pedig (emiatt, de lehet ettől totál függetlenül) jelzés érkezett a telóra fent az értesítési sávban hash ikonnal, hogy a su elavult, frissíteni kéne - mindezt MAGYARUL. Nos, a totál lámák nyugodalmával (épp a tökfőzeléket rántottam be, egyik kezemben a teló, másikban a fakanál) egyből leOKéztam, sok sornyi parancssor szerű folyamat után jelezte is, hogy kész. A teló azóta nem fagy, a maps sem (egyszer elszállt, de semmi más gond), azonban a sysctl sem visít percenként, hogy root jogokat kapott. A superuser alkalmazásban nem maradt a listában semmilyen engedélyezett program. Azóta egyszer-egyszer beszólt már a sysctl, hogy megvannak a jogai (de a listában nem szerepel, nem kérte újra a jogokat). Tegnap meg jelezte a market, hogy új superuser program érhető el (ilyen még nem volt root óta)...
    Kicsit beparáztam, tud esetleg valaki olyanról, hogy rosszindulatú su/alkalmazás jelent meg (mobil egyenleg egyelőre OK)?

Új hozzászólás Aktív témák