Új hozzászólás Aktív témák

  • MotorBoy79

    tag

    Kicsit elszomorodtam.
    Ma délelőtt megrendeltem a GSMHome-nál egy DEFY-t és örültem, mint majom a farkának, hogy lehet, hogy még ma, de holnap már biztosan megkapom.

    Most hívott tőlük egy hölgy, hogy leegyeztesse a rendelést, a kiszállítást és a számlázási adatokat.
    Teljesen korrekt volt, de sajnos kiderült, hogy a weboldalukon kirakott árakon a készülékről 0% ÁFÁs számlát tudnak csak adni, tehát költségként elszámolható, de ÁFÁ-t nem lehet visszaigényelni !!!
    (gondolom EU-n belüli import készülék)

    Azt mondta, hogy ha vissza akarom igényelni az ÁFÁ-t, akkor csak 1 év gyártói garis készüléket tudna adni 115 000 Ft-ért.

    Na hát annyiért nem kértem és visszamondtam az egészet, úgyhogy ismét DEFY-t keresek.

    Maximálisan segítőkész volt és semmi gondot nem jelentett, hogy visszamondtam a rendelést a telefonos egyeztetéskor.
    Én a GSMHome-nak a mai rendelésre (a meghiúsult vásárlás ellenére) 10 pontot adok!
    :)

    Mondjuk utólag belegondolva nekik is jobb így, mert különben meg visszaküldtem volna 8 napon belül és akkor mindketten buktuk volna az egyszeri szállítás költségét és az ezzel járó macerát és végeredményben náluk maradt volna a készülék, nálam meg a pénz.

Új hozzászólás Aktív témák