Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeter77

    addikt

    válasz Moleman #25506 üzenetére

    szia,

    A feleségem galaxy minijén 2.3.6-os droid volt, elég sokat használtam.
    Nemrég telefont cserélt, vett egy Huawei Y300-ast, ezen már JB van, utóbbi jobban tetszik, az index fóruma is tökéletesen megy alóla, nem úgy mint a 2.3-as alól.... Számomra szimpatikusabb a 4-es droid.
    Gondoltam, hogy valaki fejlesztett már egy jól működő stabil 4-es droidot Defy telóra.

    Persze ha nincs, akkor valami stabil 2.3-ast választok, vagy CM7-est vagy bármit, mert céges telefon lesz belőle, a stabilitás a legfontosabb.

    Viszont igy hogy kivette belőle az SD kártyát a régi tulaj, megborult a rendszer, sok hibaüzenetet ír ki.
    Gondolom a kártyán volt sokminden amit hiányol.

    ezért érdeklődtem, hogy van-e stabil 4-es rá, mert azt tennék fel, ha nem akkor sajnos marad a CM7 vagy akármi.

    ui.
    még nem rootoltam telót, nem tettem fel még főzött romot, viszont az Asus médialejátszómon és a Yamada 6700-as asztali dvd játékosokra már 2-3 alkalommal tettem fel nem gyári firmware-t.
    Majd elolvasom hogy kell, és ha elakadnék szólok, de remélem hogy a jó leírásotok alapján menni fog, az 1. hsz mindig nagyon részletesen tartalmazza az efféle dolgokat, mint rootolás, CM és egyéb főzött rom feltelepítése.

    üdv!
    Péter

Új hozzászólás Aktív témák