Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz LionW #48 üzenetére

    Steam-et aligha. Egyébként most is Windows fut az Xbox-on, nem látom értelmét, hogy egy másik is legyen rajta, a PC-t nem váltaná ki, mert mégis csak más hardver. Nem véletlen, hogy nem is emulálhatók az X1 játékok PC-n, annak ellenére, hogy a szoftver- és hardverkörnyezet is hasonló. Ha tennél rá egy desktopnak tűnő Windows-t, azzal nem jutnál semmire, úgyis ugyanaz a játék kéne ide, mint ami az X1-en fut, akkor meg már egyszerűbb lenne az X1-re egy desktop UI. És akkor csak azt kéne a platformra áthozni, ami nincs X1-en. És amit biztos nem fognak portolni, az a Photoshop, mert annyira jelentéktelen lenne a célközönség, hogy nem érdemes vesződni vele. Meg ugye ez fix hardver, miután megvetted, az is marad benne végig, és hardveresen már most sem a legkorszerűbb. Jó, én most az X1-ről beszéltem, de a következő generációra is igaz lesz. Erősen kétlem, hogy a PC-nek ez vetélytársa lenne, meg ugye teljesítményben eleve korlátozott, hisz a kasztni erősen korlátozza, mit tudsz benne pl. hűteni. Optimalizálás ide vagy oda, ez nem életképes, csak egy nagyon szűk réteg számára.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák