Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz AmigaFan #115 üzenetére

    a Chromeban még a cache méretét se lehet állítani, plusz még a ph-tól is képes volt addonok nélkül random lefagyni (valamikor a 13-as verzió környékén, azóta meg 21-nél járunk, dafuq? :DDD) legutoljára ~5GB cachet töröltem... akkor mondtam azt, hogy a Chrome egy seggbuta böngésző, ami még hipergyorsnak sem nevezhető, mert azonos konfigon Fx ugyanúgy teljesített. szóval viszlát Chrome. Chrome n+1. verzió hogy készül: version_number += 1.
    amúgy nem mindig a legjobb az első. attól, hogy valami első még nem a legjobb. csak sok a birka ;]

    Remusz911: összes korábbi tab betöltése pont hogy jó dolog. oda jutok vissza, ahol abbahagytam a netezést, lockolok néhány tabot, ha nem akarom véletlenül bezárni és nem kell újramegnyitnom őket. ergo kényelmes. egy értelmes böngésző, akár addonnal, akár anélkül ezt úgy oldja meg értelmesen, hogy csak az utolsó aktív tabot tölti be először, a többit csak akkor, mikor rámegyek. Fx-en Tab Mix Plust használok, ami nélkül kb. nem böngésző a böngésző.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák