Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Cathfaern #61 üzenetére

    Na szóval fától az erdő.

    Nem a játékosok tehetnek róla: hogy a D3-ból kivették az AH-t, és a hagyományos modellel (+kieg) ment tovább a játék.

    Arról sem a Diablo játékos tehet, hogy a cég minden mást fejlesztett csak új Diablot nem. Ha elkezdik fejleszteni mondjuk 2015 körül, a RoS kiadása után, amikor ugye már több játékuk üzleti modellje is kivolt dolgozva vagy már megjelentek, akkor már az új Diablot jelenthették volna be.

    Minden más játék folyamatos pénzt hozó üzleti modellre épült.
    Ne aggódj, a cégnek van tőkéje, hisze évente saját nagy rendezvény, sok alkalmazott, akik csoportjai párhuzamosan dolgoznak a pénzt hozó játékokon.
    Ezekből bőven lehetne finanszírozni mégegy csapatot, akik dolgoznak az új játékon. Elvégre így működik, amíg nincs kiadva a játék, addig csak viszi a pénzt, meg kell finanszírozni.
    Szerintem ezeket sem kell elfelejteni.
    Igaz, 2016-os adatok és összevont Activision-Blizzard, de nem úgy tűnik, mintha bajban lennének.

    A mobilos játék nem kapott volna ilyen kritikákat, ha mellette bármit mondtak volna egy új, PC/konzolos részről. Mert akikből eddig élt a Diablo széria, most nem kaptak semmit. Megint. Sem tavaly.
    Tavaly előre szóltak hogy nem lesz bejelentés, de sokmindenen dolgoznak.
    Idén szóltak hogy sokmindenen dolgoznak és lesznek nagy bejelentések. Aztán pár hete írták, hogy nagy dologra ne számítsunk.
    Igen sok ember hagyta ott a céget a Diablo ágtól, el is hiszem hogy nem tetszett nekik ez az új irány + még amikről nem is tudunk.
    Most szerintem elég sok embert felidegeltek amúgy is. Sok a csalódott ember.
    Emellé ugye novemberben a BlizzConon, vagy augusztus végén a Gamescomon szoktak bejelenteni bármit is, szóval bárki aki reménykedik nem mobilos Diabloban, újabb 9 hónapig várhat.

    Remélem ezzel sikerült kicsit árnyalnom a képet számodra.

    (#62) Daelion: Azt az embert én is sajnáltam, sokmindent tett a D3-ért, régi motoros, és most jókedvvel elő kell adnia egy mobilos portot... a mobilos beszólásnál már nem volt a kezében az irányítás.

    (#63) Raysen623: Igen párhuzamosan, elvégre több csapatuk van.
    Minden játékukra + ott a Classic Games részleg + ezek szerint voltak akik a mobilosokkal működtek együtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák