Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Ulkesh #36 üzenetére

    félrebeszélsz. nem dícsérem agyba-főbe, csak a sok baromságot és tévhitet próbálom korrigálni és beleverni a fejekbe a tényeket. az emberek nagy része azért utálja - már aki - mert divat utálni és ha már nem vagyunk elég gerincesek bevallani, hogy mi basztuk el, egyszerűbb hárítani és leszarozni.

    ellenben az Apple-termékekkel, amik természetesen soha nem mennek tönkre, de ha mégis, akkor az olyan fanboy-ok, mint te még azt is megmagyarázzák, hogy ez miért jó és ez direkt van így és különbenis hazugság az egész. fanatikus, szemellenzős divatmajmok, még jó, hogy elégedettek, ha már bálványimádatból vesznek valamit, azt sem látnák meg, ha egy méteres repedés lenne a képernyő közepén.

    az az elhanyagolható kisebbség pedig, aki átgondolt döntés alapján választott Mac-et, ugyannnyira elégedett és imádja/utálja, mint a PC-s, WM-es söpredék. vajon miért van az, hogy a kicsit is komolyabb Apple blogokon leginkább a hibákról, hiányosságokról lehet olvasni és nem minden post szól arról, hogy Steve éppen hogy váltja meg a világot.

    csak az a baj, hogy szerencsétlenek miattatok ugyanúgy belekerülnek a "sznob, divatbuzi, menőzős" kategóriába. engem azért figuráznak ki folyton, mert az átlagnál kicsit jobban tisztában vagyok a dolgokkal és valahogy elkerülnek a Windows-os társadalmat tizedelő vírusjárványok, kékhalálok és egyéb természeti katasztrófák. pedig csak használom. szóval el tudom képzelni, hogy mennyire szar lehet nekik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák