Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #7 üzenetére

    "sebaj, mindjárt jön Ulkesh és elmagyarázza, hogy ez miért jó nekünk. mármint nekik."

    Mit magyarázzak?

    Amig az én 3GS-em átlagos használattal 2 napig elmegy és ha szükséges akár 10 órát is beszélhetek rajta, addig nem különösebben érdekel, hogy 30 millió eladott készülékből pár száz gyorsan lemerül.
    Főleg, hogy az előzőleg napi szinten használt e90-em 9-16 óráig garantáltan lemerült és annak ez volt a normális működése :D
    No meg a legtöbb WinMo-s telefon szintén nem egy akksibajnok ugyebár :D

    --------

    "Erre gyorsan megoldást kell találni és az sokba fog kerülni. "

    Egy szoftverfrissítés ami egyébként is ingyenes tényleg sokba fog kerülni.
    Szoftveres problémáról van szó, ami gyaníthatóan kapcsolódik a push notification-hez és a jailbreak-hez :)

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Polllen

    nagyúr

    válasz moonman #18 üzenetére

    Mostanság apple topikokba jársz trollkodni? :(

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #17 üzenetére

    Az a vicces, hogy az iPhone mindig is a figyelem középpontjában van, így ha olyasmi derül ki, ami más készülékeknél teljesen természetes, akkor is nekiállunk fikázni 1000-el, ugye moonman?

    "a WM-ek nem akksibajnokok, de két napot ugyanúgy kibírnak, ha pedig véletlenül nem, cserélhetek benne akkumulátort."

    A kezedbe nyomnék szívesen egy Omniát, vagy Diamond-ot, hogy használd két napig folyamatosan.....

    Elég sok embert ismerek, de aksit egyik sem szokott cserélgetni, 220 és autóstöltő mindenhol akad...

    ---

    Nálam a 3GS 12%-ot 8-9 óra alatt merül le bekapcsolt Push-al és 15 percenkénti levélletöltéssel. Ha ezeket a funkciókat kikapcsolom, akkor ugyanennyi idő alatt 2%-ot merül csak (ez éjszakai fogyasztás, ahol más használat nincs).
    Napközben reggel 8-tól este 7-8-ig, 20-25%-ot merül le átlagos használat mellett.
    Ez azt jelenti, hogy aktív Push (folyamatos MSN és Skype kapcsolat), levelek folyamatos letöltése, fél-1,5 óra beszélgetés, kevés net, mert gépközelben vagyok és csak a magánlevelezésem nézem a készüléken, kb. 1 óra zenehallgatás, kb. 1 óra alkalmazáshasználat.

    Lehet fikázni, de én ezekkel az értékekkel elégedett vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #35 üzenetére

    Tanultam tőled mester!

    Végülis te is agyba-főbe dícséred a Windowst, pedig hát...
    (De ezért tényleg büszke vagyok rád, végül is olyan terméket dícsérni és magasztalni amit az emberek nagy része útál, az kiemelkedő teljesítmény :) )

    Azért az iPhone legalább tényleg jó termék, amivel a vásárlók zöme elégedett. Ez sajna a te kedvencedről messze nem mondható el, de hát ez egy másik történet és másik topic :D

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz moonman #44 üzenetére

    :R

    (#41) GrandeP :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #44 üzenetére

    Tévhiteket te is osztogatsz Windows fronton, mert ugyebár van Quicklook a Windows-ban és a TimeMachine ugyanaz mint a ShadowCopy :D

    Tudod én nem írok olyat ami nem igaz, mert bármikor be tudom mutatni azt amit állítok.
    Az meg, hogy Te mit hiszel, az már tényleg hit kérdése és nem rám tartozik :D

    --

    " a kicsit is komolyabb Apple blogokon leginkább a hibákról, hiányosságokról lehet olvasni és nem minden post szól arról, hogy Steve éppen hogy váltja meg a világot."

    Egy szakmai fórumon valóban problémákra keresnek az emberek megoldást, nem tudom mi ebben a meglepő :D

    --

    " fanatikus, szemellenzős divatmajmok, még jó, hogy elégedettek, ha már bálványimádatból vesznek valamit, azt sem látnák meg, ha egy méteres repedés lenne a képernyő közepén."

    Ez teljesen igaz lehet rád..
    Tudod azért egy Windows alapú eszközben némileg több hiányosság és hiba van, mégis Te bálványozod ész nélkül, pedig a szakma, sőt még a saját gyártója is elismeri, hogy háát izé, nem igazán a legjobb termékünk (ala Vista és Windows Mobile).

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #49 üzenetére

    "soha nem mondtam, hogy van quicklook, azt mondtam, hogy van hozzá hasonló beletekintős funkció."

    Nincs és pont, ami van, az az OSX-ben már 91-ben benne volt.

    [link]

    "a time machine-t meg ne hasonlítgassuk már a shadow copyhoz, mert röhögnöm kell."

    Megértelek, mivel a shadow copy egy vicc a TimeMachine-hez képest (biztonsági mentés ami a fájlal együtt veszik el :D :D :D :D) nomeg csak az üzleti felhasználóknak jár, mert az otthoni felhasználó nehogy már használhasson ilyesmit :D :D

    "annyit mondtak, hogy nem úgy sikerült, ahogy szerették volna"

    Bill Gates nyilatkozta a Windows Mobile-ról, hogy jelentéktelen szegmense a piacnak nem érdemes túl sok erőforrást pazarolni rá. (Ez meg is látszik a WinMo fejlődésén.)

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #51 üzenetére

    "még jó, hogy olyat sose írsz, ami nem igaz."

    Ügyes fiú, csináltál egy screenshoot-ot a preview-ról, ami már 91 óta része az OSX-nek.
    (Én ugyanis azt linkeltem, nem a Quicklook-ot :D)

    "szokták mondani, hogy amihez nem értesz, abba ne szólj bele. a shadow copy sosem volt biztonsági mentés, arra az NTBackup/Windows Backup való. a shadow copy system restore-hoz és véletlen módosítások/törlések tűzoltásához való."

    Jó is az amikor egy egyszerű funkcióhoz 2-3 kényelmetlenebb megoldást kell használni és azt még dicsérni is kellene, mondom én, hogy ezért tisztellek téged.
    A Home Basic és Premium userek meg nyaljanak sót ugyebár :D

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák