Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz raczger #108 üzenetére

    Ha az az érzésed, lottózol, amikor a hozzászólásomat olvasod, mi a francnak olvasod el? Mégis, mit szeretnél egy fórumon olvasni? Csak írd meg és karácsonyra megleplek vele. Majd lassan írom, hogy te is megértsd. Valami Ablak Zsiráf vagy Gőgös Gúnár Gedeon stjlusban, jó?
    "Miután megírod a hsz-edet, jó lenne, ha újra átolvasod, mert összevissza mindenfélét írsz, és másnak nem feltétlen esik le, hogy mit is akarsz írni. És még azt hittem, hogy én írok összeszedetlenül..." Nem én tehetek róla, hogy a fejedben két komplementer pár neuron ázik a liquorkamrában ott, ahol másnak a nagyagy szokott lenni és nehezen kódolod, amit írok. Ha te is átolvasnád, amit írsz, rájönnél, nyelvtanilag nem helyes a kontextusodban: "átolvasod". Átolvasnád. Jó lenne, ha újra átolvasnád.

    Még valami.Te kiragadsz egy részt az egész szövegkörnyezetből és csak egy részt idézel.
    "Igaz, az ateizmusom cinizmusának iránya ennyiből aligha jön le, viszont kikövetkeztethető, hogy istent nem véletlenül írom kis betűvel; azért, mert tagadom a létezését annak, akit nagy i-vel szoktak a mennyországba vágyakozók írni."
    Szerintem 13 éves kortól bárkinek érthető, aki tudja, "hogy"-al nem kezdünk mondatot, tehát nem is idézünk, mert esetleg értelmetlenné teszi az idézett szöveget. Illetve azok számára teszik értelmetlenné, akik nem veszik észre, a "kis betűvel" után ott a pontos vessző. Szemantikai, szemiotikai jelentését és alkalmazását javaslom tanulmányozni és akkor hidd el, kevésbé fog gyűrődni a homlokod, ha összetett mondatokat olvasol tőlem.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák