Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necc

    addikt

    Nos a szavazáson miszerint "Egyáltalán nincs szükség a Windowsra." a jelenlegi értéke kb. 9%... és itt akadt meg a szemem, és egy kommentet fűznék hozzá.

    Egyik internetszolgáltatónál dolgozok, és minő meglepő módon netet kötök be a lakásokba, vagy hibákat hárítok el, és természetesen ekkor a felhasználók gépeihez is hozzányúlok (mert hát ugye a netkapcsolatot be kell állítani).

    Már több100 helyszínen voltam kint, megszámlálhatatlan mennyiségű gépet láttam, és valóban, annyira nem kell a népnek a csodálatos Windows, hogy a számtalan gép közül egyetlen egyszer sem találkoztam linuxxal, vagy más - nem windows - operációs rendszerrel! Hab a tortán, hogy kollégáim a többezer! esetből csakis egyetlen egyszer számoltak be arról, hogy egy gépen linux volt! Egy, a több ezerből! Sőt néha - néha belefutottam "alma gépekbe" is, és mekkora megdöbbenésemre azon is Windows futott minden alkalommal (szám szerint 3 eset).

    Én szívem szerint kivenném a fent említett szavazási opciót, mert úgy hülyeség, ahogy van, a valósághoz pedig végképp köze sincs :))

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák