Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugis

    senior tag

    üdv!

    Én dolgoztam külföldön.
    a következő dolgot szeretném elmesélni:

    apró balesett, kolléga korházba.
    semmi komoly, bekötötték ellátták.
    du mentem érte, és szólt a haverom, hogy vegyek már ki pénzt, hogy a dokit tudjuk rendezni.
    mentem, vittem.
    dokihoz be, boriték diszkréten csusztat.
    a doki meglepödve kérdezi, hogy mi ez? mondjuk neki, hogy kjöszöünjük az ellátást.
    erre szól a növérnek, hogy nézze meg MEGINT hogy vna e érvényes Tb.
    növér közli van.
    erre a doki: önöknek van érvényes Tb minek akarnak fizetni?
    mondjuk neki, már miért ne fizetnénk? normális volt hamar ellátott, még érdeklödött is a hogylét felől ( ami nálunk alapbol már egy 10-es..)
    erre a doki mondj, köszöni szépen, de neki van NORMÁLIS fiztése, nem tartozunk semmivel.

    ehhe, még annyit, hogy pár nap múlva beidéztek bennünket az Arbeitsfragen-re, ott volt a rendőrség is.
    elmondm, hogy bár legálisan voltunk kint, azért kicsit össze f--am a bokámat, hogy mit akarhat a rendősegg.
    mint kiderült, mivel mi "bevándórlók" vagyunk, a korház lejelentette a sérülést és kijött a rendőség, hogy nem e véletlenül a MUNKA ADÓNK vagy hozzá közel álló személyek vertek-e meg!!!

    nos itt már csak döbbenten hápogtunk!
    ugyanis, HA nem hogy kezet emel DE megfenyeget hogy igy meg ugy ( MO-on ez ugye simerős mindnekinek?)
    akkor ugy meghurcolják +kártérítés, hogy abba belerokkan!
    és és kint nincs olyan, hogy szegény más vallású, meg mordori ork,ezért majd nem büntetjük meg! no-no!
    aki vét a törvénykben leirtak ellen, azt keményen megtorolják.

    szóval igen igen érdekes esett volt!
    németország közepén történt mind ez ugy két éve.

Új hozzászólás Aktív témák