Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz Geryson #19877 üzenetére

    Nem adok én senkinek semmit, egyszerűen olyan szintre süllyedtek amit elég nehéz kommentár nélkül kibírni. Ilyen olcsó, gagyi, pitiáner lószar módszerekkel rátukmálni a 9 évesekre a fizetős hülyeségeket, ennyire ordít róla, hogy a MesterMC kihasználja James nézettségét, ismeretét és a fiatalok rajongását, hogy vele nyomassák a vackaikat aztán meg osztozkodnak a nyereségen. Ez már kiborítja sokaknál a bilit. Máshol legalább fáradnak azzal, hogy elburkolják, itt még azzal se, simán a pofájába nyomják az embernek, meglátszik hogy taknyos 20-25 évesekből áll az egész MesterMC brigád akik most janinak érzik magukat, hogy más szellemi termékére építve egy ekkora szervert jól megszedik magukat, valahogy nem nagyon csiripelnek róla mégis miképpen van közöttük és a Mojang között licensz szerződés.
    Ilyenekkel meg pláne felháborító, mikor a drága Norbi gyerek még vissza is írogat, hogy ők nem erőltetik rá senkire vegyék meg és a szülő dolga a pénz kezelése, nem a gyereké. Ó, oda ne rohanjak....

    Az egy dolog, hogy mutogatja az új textúrás eszközöket a videóban, de ezzel kezdeni és erről beszélni a videó negyedében, hogy mikre kattintgatva vásárolhatod meg aztán pedig megvesz vagy tízet, még véletlenül se csak egyet, és az áruházban az ő pénze ki van mindig vágva a képből véletlenül se lássuk, hogy ingyen jár neki, ez már szánalmas szint. Pedig régen nagy nézője voltam, aztán mikor átcsapott az egész a MesterMC reklámozásba szépen leszoktam róla, most meg időnként rákattintok egy videójára és ez tárul elém. Gratulálok ahhoz amit sikerült elérnie az életben...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák