Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz Teaway #15533 üzenetére

    Nem találtam dzsungelt, de jó lenne mert kakaóbab is kell. Meg gombát kéne még termesztenem, azt hogy? Mert azt írja a gombafonalon lehet meg a podzolon, de egyik se nagyon beszerezhető jelenleg. Sima földön nem lehet? Mert mintha azt írná hogy igen csak árnyék kell neki vagy mi.

    Most az egyik falusival gyűlt meg a bajom, gondoltam learatom a kertemet, meg az övékét is ha már egyszer ott van meg átrendezem, mert szinte csak krumpli volt benne. Elosztottam répa, krumpli, vetőmag részre. Erre odajön a falusi és elkezdi ültetni ami még jó is lenne ha segít csak épp ugyanúgy krumplit rakott bele. Szedem fel, visszafordul megint lerakja. Ráütöttem ugyanúgy rakja tovább. Aztán még párat rávertem akkor elhúzott onnan végre. Basszák meg, bezzeg pár napja nekem kellett rendbe rakni a kerteket mert szartak rá és már a fele ki volt rohadva.

    Ha lesz dinnye meg kakaóbab akkor azt is rakok a kertjükbe. Gondoltam rá megnövesztem az én kertem méretét, de egyszerűbb ha inkább az övékébe vetek remélem nem kúrják majd szét. Ha igen akkor le lesz kerítve a fenébe az összes kert aztán nem mennek bele.

Új hozzászólás Aktív témák