Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    válasz #02683648 #50 üzenetére

    Nem érted a HSZ-t. Nem magában azzal lenne a baj, hogy egy kalap f*s a számlázási rendszerük (ami ugyebár egy tény, hiszen ők maguk is - pl. pont ezzel a cikkel - elismerik), ha cserébe olcsóbb lenne maga a szolgáltatás, vagy legalább csak azt akarnák megfizettetni mindig velünk, amit kértünk. Neadjisten egy kicsit ügyfélbarátabb lenne a fizettetés (nem utólag húzzák rád a "lejárt hűség" utáni "meglepi díjakat", vagy a számlafizetés határideje után küldik a sokszáz Ft-os felszólító SMS-t. Ezzel szemben - ahogyan többen is írták már - orrba-szájba mennek ki a téves számlázások, nem működnek a funkciók, az egész online-vonaluk egy hulladék (az erőltetett, majd végre-valahára nagy nehezen kihalt távszámla is egy vicc volt).

    Csak egy példa. Munkahelyi flottához rendeltem 2 új számot (meglévő számhoz kapcsolt, de saját maga által fizetett előfizetés). Nem túlzok, és már bánom, hogy nem fotóztam le az ügyfélhívó papírját, és a T-pontból kilépésem időpontját, mert 2 ember ügyködésével (az eredeti ügyintéző képtelen volt megoldani) több, mint 2 óráig (!!!!) foglalkoztak a beléptetéssel. Persze személyesen ott kellett végig mindhármunknak ügyfél oldalról lenni, az ügyfélpultot állva (!) támasztva. Ez 6 munkaóra az ügyfélnél, 4 az ügyintézőknél 2 számla megnyitásához. Bravó.

    Emellett, a nyugati anyacéghez képest a percdíjak brutál magasak, a készülék-kínálat a kanyarban sincs (amiknek az árai szintén viccesek a nyugati országokhoz viszonyítva), a szervizt lepasszolták a Telemax-nak (lehet róluk olvasni érdekeseket). És mindezek mellé még a számlázási rendszerük is sz*r.

    Na ez a baj, meg az is, hogy a PH ilyen PR-cikket érdemi interjúnak álcázva lehoz.

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

  • Rasnac

    aktív tag

    válasz #02683648 #60 üzenetére

    Hali
    A minap fizettem be postán és ugyanazok a lehetőségek mint a tpontokba. Azonnal térült nekem és lehetett bankartyaval kpval fizetni sőt ami meglepő nem kell egyáltalán csekket vagy bármit vinned megtudnak keresni mert egy Ts dolgozó ül ott.
    Maga az elképzelés nem rossz, szerintem

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

Új hozzászólás Aktív témák