Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasnac

    aktív tag

    Phuu gyerekek van baj
    Néhány dolgot tegyünk már tisztába mert látom sokan azt se tudják merre folyik a Duna.....
    Először is egyetértek abban hogy bizonyos ügyfélkörnek csak részlegesen működik az oldal ez probléma méghozzá nagy...
    DE és itt most pár alap dolog amit sokan rosszul tudnak tegyünk tisztába (legalábbis a hszekből ez jön le)
    a távszámla nem a telekom számlázási rendszere! Az teljesen különálló rendszer. A gyors fizetés sem a számlázási rendszer az csak egy opció ahol eltárolhatoak a bankkártya adatok és 1 katt szinte a számla fizetés. A díjnet ami a távszámla helyett jön az sem a telekom számlázási rendszere.

    Más : egy 4-5 millios ügyfélkörnek ha módosítanak a fő számlázásirendszerén már akkor statisztikailag legalább 5-10% érintett lehet egy hibában. Számoljuk csak ki mennyi az annyi?
    A másik gond szerintem az hogy mindenki elvár mindent ha hiba van bejelentés nélkül 10perc alatt javuljon meg... Persze a postás meg hozza a 5ös lottót nem?
    Egyetértek veletek is részben mert bosszantó valóban és gáz hogy van olyan amikor lehal a telekom oldal vagy belepsz nem érzékeli stb...
    De azért azzal is legyünk tisztában hogy egyáltalán miket beszélünk össze vissza úgy hogy azt se tudjuk miket hordunk össze és arrol írunk hszeket (tisztelet a kivétel)

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

  • Rasnac

    aktív tag

    válasz #02683648 #60 üzenetére

    Hali
    A minap fizettem be postán és ugyanazok a lehetőségek mint a tpontokba. Azonnal térült nekem és lehetett bankartyaval kpval fizetni sőt ami meglepő nem kell egyáltalán csekket vagy bármit vinned megtudnak keresni mert egy Ts dolgozó ül ott.
    Maga az elképzelés nem rossz, szerintem

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

Új hozzászólás Aktív témák