Új hozzászólás Aktív témák

  • olgica

    csendes tag

    háát? mobilos történetem legrosszab döntése volt a telekom maraton csomagja megvétele. lehet, hogy én vagyok a hülye, de inkább valószínűbb, hogy a telekom a szuper inkorrekt. hirtelen el kellett utazzunk Csehországba. Szükségem lett egy kényelmes mobilnetre. Személyes beséta t-komhoz az időnkbe már nem fért bele. Volt egy domino most hangszolgáltatás melletti netsurf csomagom. havi 850 ft-ért 150 mb. ha elfogyott a keret megállt a mobilnet. nekem ez pont elég volt. gondoltam ezt a számot használom a havidíjmentes 4 gb maratoncsomaghoz. a maraton megrendelésnél csak azt kérik, hogy hangszolgáltatás mellé legyen. és azt kérik, hogy testreszabás opciónál állítsam be ezt. amíg nincs elég pénz a kártyán semmit sem lehet csinálni. 4000-t akartam volna fizetni, de csak 5-t lehetett. befizettem és rögtön levonták a 850 ft-t (surfre). Ezután nem lehetett a maratont aktiválni azaz a beállításaimnál aktívnak mutatkozott, de mégsem volt aktív. éjszakai telefonos - folyamatos 1/2 órás próbálkozás után - közölte ő nem tud segíteni, majd 6-kor a nappalos. Ő sem tudott, csupán annyit, hogy domino fixre kell váltanom, ha maratont akarok. domino fixre online váltani nem lehetett - technikai probléma miatt. telefonos menűből szintén technikai problémák miatt nem lehetett. már nem tudom melyik módon váltva kerül a csomagváltás 1500 ft-ba (két havi díj???). A lényeg október 1 óta még mindig él a surf csomag. most meg nem is tudom mi lenne ha sikerülne pl. online váltani? mindenem a levegőbe szállna? folytatva. október 1-én még elutazás előtt írtam e.mailt ügyfélszolgálatnak. leírtam, hogy külföldön internetet szeretnék, nem tudtam se online, se telefonon lecserélni a surf-t és legyenek szívesek a surf-t megszűntetni helyette a maratont aktiválni és a kéretlenül levont 850 ft-mat jóváírni (ha működött volna a rendszer, akkor ez nem történt volna meg). Erre válaszként okt. 2-n már Csehországban kaptam az alábbi üzenetet: kérésemre aktiválták a maratont - surf mellé , továbbá a kiegészítő csomag (maraton) külföldön nem használható. A surf meg ab ovo nem. 6000 ft-ért ott álltam Csehországban internet nélkül. ma a helyzet változatlan. ráadásul a 4 G képes készülékem folyamatosan mindenhol 3 G hálózatot jelez. kérdem én : tényleg én vagyok-e a hülye, vagy a tkom a tökéletesen inkorrekt. Azzal, hogy lehetővé teszi egy havidíjas 150 mb MELLÉ a havidíj nélküli 4 GB-t, ráadásul úgy, hogy nem tájékoztat előre, hogy domino surf-t nem tudom maratonra CSERÉLNI gyakorlatilag a csőbe húz. ez olyan mintha valaki egy bronz csomagot szeretne aranyra váltani és megmarad a bronz is meg arany is, a bronz "előnyeivel". most okt. 15 van és a helyzet változatlan. nov. 1-én - újabb ráfizetés nélkül - inaktívvá válik a surf csomag és gondolom ezzel inaktiválódik a kiegészítő is. vagy veszni hagyon a 4000 ft-nyi 4 gb-t vagy gyorsan hülyeségekre elpocsékolom, mert erre a kártyára több pénzt ilyen körülmények között rátölteni nem akarok. A történet legszebb része, hogy megszűnt a fogyasztóvédelmi hivatal. A kormány járási hivatal hatósági osztálya simán közli fogy.véd nem rá tartozik éls nem küldi tovább oda, ahova a panasz való. Itt zárul a tökéletes kiszolgáltatottság. az már biztos, hogy a 21 sz.-ban arra kényszerülök, hogy minima 2 órát a t-kom boltjában töltsek el. személyesen talán sikerül vmit elintézni. feltéve, hogy nagy elbocsájtások közepette találok még ügyintézőt. :-)

Új hozzászólás Aktív témák