Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olgica

    csendes tag

    háát? mobilos történetem legrosszab döntése volt a telekom maraton csomagja megvétele. lehet, hogy én vagyok a hülye, de inkább valószínűbb, hogy a telekom a szuper inkorrekt. hirtelen el kellett utazzunk Csehországba. Szükségem lett egy kényelmes mobilnetre. Személyes beséta t-komhoz az időnkbe már nem fért bele. Volt egy domino most hangszolgáltatás melletti netsurf csomagom. havi 850 ft-ért 150 mb. ha elfogyott a keret megállt a mobilnet. nekem ez pont elég volt. gondoltam ezt a számot használom a havidíjmentes 4 gb maratoncsomaghoz. a maraton megrendelésnél csak azt kérik, hogy hangszolgáltatás mellé legyen. és azt kérik, hogy testreszabás opciónál állítsam be ezt. amíg nincs elég pénz a kártyán semmit sem lehet csinálni. 4000-t akartam volna fizetni, de csak 5-t lehetett. befizettem és rögtön levonták a 850 ft-t (surfre). Ezután nem lehetett a maratont aktiválni azaz a beállításaimnál aktívnak mutatkozott, de mégsem volt aktív. éjszakai telefonos - folyamatos 1/2 órás próbálkozás után - közölte ő nem tud segíteni, majd 6-kor a nappalos. Ő sem tudott, csupán annyit, hogy domino fixre kell váltanom, ha maratont akarok. domino fixre online váltani nem lehetett - technikai probléma miatt. telefonos menűből szintén technikai problémák miatt nem lehetett. már nem tudom melyik módon váltva kerül a csomagváltás 1500 ft-ba (két havi díj???). A lényeg október 1 óta még mindig él a surf csomag. most meg nem is tudom mi lenne ha sikerülne pl. online váltani? mindenem a levegőbe szállna? folytatva. október 1-én még elutazás előtt írtam e.mailt ügyfélszolgálatnak. leírtam, hogy külföldön internetet szeretnék, nem tudtam se online, se telefonon lecserélni a surf-t és legyenek szívesek a surf-t megszűntetni helyette a maratont aktiválni és a kéretlenül levont 850 ft-mat jóváírni (ha működött volna a rendszer, akkor ez nem történt volna meg). Erre válaszként okt. 2-n már Csehországban kaptam az alábbi üzenetet: kérésemre aktiválták a maratont - surf mellé , továbbá a kiegészítő csomag (maraton) külföldön nem használható. A surf meg ab ovo nem. 6000 ft-ért ott álltam Csehországban internet nélkül. ma a helyzet változatlan. ráadásul a 4 G képes készülékem folyamatosan mindenhol 3 G hálózatot jelez. kérdem én : tényleg én vagyok-e a hülye, vagy a tkom a tökéletesen inkorrekt. Azzal, hogy lehetővé teszi egy havidíjas 150 mb MELLÉ a havidíj nélküli 4 GB-t, ráadásul úgy, hogy nem tájékoztat előre, hogy domino surf-t nem tudom maratonra CSERÉLNI gyakorlatilag a csőbe húz. ez olyan mintha valaki egy bronz csomagot szeretne aranyra váltani és megmarad a bronz is meg arany is, a bronz "előnyeivel". most okt. 15 van és a helyzet változatlan. nov. 1-én - újabb ráfizetés nélkül - inaktívvá válik a surf csomag és gondolom ezzel inaktiválódik a kiegészítő is. vagy veszni hagyon a 4000 ft-nyi 4 gb-t vagy gyorsan hülyeségekre elpocsékolom, mert erre a kártyára több pénzt ilyen körülmények között rátölteni nem akarok. A történet legszebb része, hogy megszűnt a fogyasztóvédelmi hivatal. A kormány járási hivatal hatósági osztálya simán közli fogy.véd nem rá tartozik éls nem küldi tovább oda, ahova a panasz való. Itt zárul a tökéletes kiszolgáltatottság. az már biztos, hogy a 21 sz.-ban arra kényszerülök, hogy minima 2 órát a t-kom boltjában töltsek el. személyesen talán sikerül vmit elintézni. feltéve, hogy nagy elbocsájtások közepette találok még ügyintézőt. :-)

  • olgica

    csendes tag

    nos az előző után itt a másik szégyen sztori. van a t-komnak ez a domino surf-je. azt mondja, hogy havi 850 ft-ért ad 150 mb-t. ok. ez nekem - ill. a fogyis fiamnak - pont megfelelő. vettem Neki egy nyomkövetőt. a 150 mb sosem fogyott el. mikor letelt a 30 nap kikapcsolt a szolgáltatás. befizettem a 850 ft-t (azaz 1500-t, mert kevesebbet nem fogad el) és máris ment a dolog tovább. mikor volt a 30. napon elég pénz, akkor automatikusan levonta és kész. ez ment évek óta. most azt látom, hogy a 30 nap előtt elfogyott a 150 mb és KÉRETLENÜL az inaktív napinet mellett rátöltöttek 10 mb-t (gondolom 200 ft-ért), egy napra. a napinet egy opció, bekapcsolhatom, de nem tettem. nem kötelezhetnek arra, hogy használjam. Vagy mégis? mehetek személyesen reklamálni. itt is ki kell dobjam a kártyát, ha megakarok ettől a csomagtól szabadulni. :-(

  • olgica

    csendes tag

    válasz olgica #75 üzenetére

    most néztem meg. a t-kom online fiókom szerint a maraton inaktív

  • olgica

    csendes tag

    ha már lúd legyen kövér! folytatom telekom ekézését. regisztráltam a honlapukon. pontosan mi bajom volt már nem emlékszem, de nem volt egy egyszerű sztori fiókot csinálni. agitáltak, hogy minden telekom számomat ide ebbe az egy fiókba írjam be, itt kezeljem, mert ettől egyszerű és szép lesz az életem. nem lett. :-( nagy nehezen mindent hozzáadtam (a magamé mellett öreg édesanyám és buta fiam kártyáit kezelem). egyszercsak értesítettek, hogy édesanyám kártyáit leválasztották a fiokomról. hogy miért arról nem szólt az értesítés.

    Ilyen szar lesz, aza szolgáltatás, amit szakértők helyett pártkatonák irányítanak. Akárhol vakarjuk mindenhol bűzlik.

  • olgica

    csendes tag

    folytatom t-komot. beugrottam más kedvezőnek tűnő ajánlatukba is, remélem most a hűség lejártával meg tudok szabadulni tőle. otthoni privát upc-s csomagom (tv-telefon-internet) van egy t-kom minimális telefon-internet céges csomagom. korábban a céges is upc-s volt, csakhogy a kettőt egybekötötték és zavarták egymást., ezért váltottam ilyenre. fiam elköltözött és szüksége lett internetre. a minimálisnál többre. a telefon csomag is kellett - gondoltuk hálózaton belül olcsón (ingyen) tudunk beszélni. Jött a nagy csalódás. t-koméknál az a divat, hogy hálózaton belül 30 ft-os percdíj és 5 ft-os kapcsolási díj van. dögöljenek meg. most fogom upc-re cserélni. eddig upc-nél hálón belül ingyenes a telefonálás. már nem emlékszem miért t-kom-t választottam.

    tud ez a t-kom valamit korrekten is csinálni???

  • olgica

    csendes tag

    sikerült a domino surftől megszabadulni. De ehhez be kellett mennem egy üzletbe. A pultos sem tudta átváltani a csomagom. Külön belső segítséget kellett kérjen. És kiderült miért 3G, amit 4G-nek adnak el. Ahol a maratont lehet kiválasztani ott oda van írva mi kell hozzá. 4 G-s telefon és hang opció. Elfelejtették odaírni, hogy ÉS 4 G-s kártya. Most legalább ezt is kicserélték.

Új hozzászólás Aktív témák