Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    válasz Dzsosy #13398 üzenetére

    Azt nem tudom, amikor a telómat kell oltani, akkor az android sem akad, egész gyors és van rá minden program, vezérli a tévét, a torrentet, az otthoni gépet, megy rajta torrent, azt töltesz fel rá és olyan formátumban és úgy és akkor, ahogy neked tetszik és pontos statisztika van róla, hogy mi mennyi cpu-t és ram-ot és akkut eszik és nem a fejcsóválás megy olyan egyszerű kérdésekre, hogy miért kell nekem 100MB-nál nagyobb csomag (mert biztos ami biztos, ha már megnézni nem tudom).

    Nekem továbbra sem tetszik az egész, annyira, de annyira a wm 6.1 jut róla az eszembe, hogy eszemben sincs még egyszer ilyen filozófia mentén telefont használni (örök alpha állapotban), és attól is kiráz a hideg, hogy ha elkezdem nyomkodni, akkor egyszerűen lassú, lassan reagál.

    De ettől még vegyük észre, hogy nekem meg van a céges levelezésem meg egy jó böngésző és ennyit használok a telefonból. Ezt viszont piszok gyorsan és ez nagyon tetszik. De attól még akkora támadási felület van a wp7-en, hogy csak az nem rúg bele, aki nem akar. Na most aki geek, az belerúg...

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák