Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz erdoke #153 üzenetére

    Nem emulátorokat akarok próbálni, hanem a valós cuccot, amit mondtam is, amint alkalmam lesz ki fogom próbálni.

    Azért nem lehet mindent send-el pótolni, sok olyan helyzet van, amikor az nincs megoldva (pl: ha egy idézetet akarok kimásolni mondjuk egy lapról, és beszúrni fb-n, de nem akarom az egész lapot).

    Mint mondtam, nekem a teljes "külső programra való rászorultsággal" van bajom.

    Jó, a multitaskot próbáltam vmi olyanhoz hasonlítani, amit ismerek, és mások, akik már használtak wp7et, élményeivel összekeverve, nekem ez jött le.

    Lehet, hogy a rendszerszintű bt küldés csak 2.0/1ben jelent meg, de már 1.6ban lehetett külső appal megoldani.

    Pusztán leírtam a véleményem, mint majdnem átlag felhasználó, hogy én hogy látom ezt az egészet, megjegyezve, hogy ezek nem olyan spéci igények, mint egy pro felhasználónak, és az ms által megcélzott vásárlói rétegnek is szüksége lehet ilyenekre.

    Amúgy milyen fontosabb dolgokra is lenne szükségem szerény véleményed szerint?

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák