Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Luck Dragon #736 üzenetére

    Lehet, viszont az, hogy "mit terveztek", szerintem nem konkrét kitétel. Tervezni lehet sokmindent, amit a végén nem teszünk meg. Viszont ha úgy fogalmazott volna, ahogy tényleg mondta korábban, miszerint "...azoknak szól, akik megveszik...", akkor oda kellett volna írni, hogy "Ha vesztek, akkor melyiket?", vagy hasonló...

    De mint mondtam, nem akarok vitázni, csak leírtam, hogy szerintem simán belefért volna a nemleges válasz is a lehetőségek közé. :)

    OFF: Viszont, ha már szavazás, lenne egy ötletem: Feltehetnétek egyszer egy olyan kérdést is, miszerint a felhasználók között vannak-e olyanok, akik platformot váltottak, és ha igen, miért? Mondjuk PC-ről konzolra, mert drágák a hardverek, vagy éppen konzolról PC-re, mert ott jobb a grafika... :) De persze ott is lehetne válaszként, hogy nem váltottam, kitartok mondjuk a PC vagy a konzol mellett...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák