Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    a Start menüben való navigálás, illetve a keresés kissé nehézkes használata miatt mind több felhasználó helyezte el gyakran futtatott alkalmazásainak vagy fájljainak indítóikonját a Start menüben vagy a tálcán.

    Ezt a mondatot nem értem Nehézkes keresni a start menüben, ezért ikonokat raknak bele a felhasználók?

    Na mindegy. Egyébként a start menüben navigálni k**va egyszerű. Egyet kattintok, két betűt beírok, majd nyomok egy entert, vagy kattintok, és megy. Ha metros vackot kell jobbra balra húzgálnom, és bazonosítani a sok csempét, az nekem tovább tart. De lehet hogy csak nekem...

    Egyébként meg az, hogy 11% -al kevesebbszer nyitják meg a menüt, kb semmit nem jelent. Legfontosabb programok ikonját eddig is kiraktuk az asztalra, vagy a tálcára. (A hülye gnome csapat is olyen marhaságokkal állt elő, ott már ikon sem lehet az asztalon, ezért nem is használom már. Mindenesetre annak az indítóképernyője még mindig jobb mint a csempés, ami igazából tabletre való, vagy telefonra, nem számítógépre)

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák