Új hozzászólás Aktív témák

  • ipavlidu!

    tag

    válasz Jégkokó #15 üzenetére

    Hat akkor ilyen szinten en is OK vagyok ezekszerint. Soha nem rongaltam ezt az orszagot, sot....

    Szia!
    Én nem vitát indítok Veled, hanem válaszolok...
    Ha Téged nem tud itt tartani, akkor nem is akar! Ha nem éltél külföldön, akkor tudom ajánlani Neked, hogy próbáld ki, aztán várom a véleményedet. Ha nem tudod, milyen a honvágy, majd megtudod. (A zsidózásra nem mondok semmit...)
    A "kisemberek" igenis tudnák irányítani a dolgokat, csak nem elég elszántak (egyelőre...). Azt gondolod, hogyha az ország egyik fele éhezik, és akárhogy dolgozik, csak az adóságát növeli, a másik fele meg éppen megél, akkor 100 darab politikus irányítani fog 10millió embert?
    Mosolyogni a másikra, aki majdnem elütött? Csak ennyi történt Veled előző nap? Ne mosolyogj rá, senki sem kérte! De ha volt 1-2 kedves ember is, akkor mosolyoghatsz, ha egy sem volt, akkor el kell rajta gondolkodnod, hogy jó helyen vagy-e.
    Suzuki a bicikliúton? Úristen! Az USA-ban hetenként számolnak be tömeggyilkos tizenévesekről, akik az iskolákban lövöldöznek apu pisztolyával! :Y
    NE szedj szemetet. Elég, ha nem dobod el! Ember...

    Ok, ertem mire gondolsz, abban amit irtal, nagyreszt igazad van. A zsidozasrol annyit: ezt nem kell komolyan venni, en ezt (es a kornyezetem) magamra hasznalom, semmi politikai szinezet nincs benne, nem'tom feletek hasznaljak-e, nem akarom szajbaragni, ha nem erted mire gondolok, igy jartal. Mindenesetre nem rossz tulajdonsagkent, vagy nemtommikent irtam. Bar mondjuk ha ma veletlenul kiejted a szadon, te vagy a fasiszta rosszgonosz. Persze ez nem ezen a forumon van. :)

    Az viszont szerintem hulyeseg, (es most itt nem vitazni akarok veled, detto), hogy ne legyek felhaborodva a magyarorszagi hulye emberek miatt, mert a vilag masik felen meg lovoldoznek. Ez kb. olyan, mint amikor azt mondjak, "jajj milyen -random baj- od van, amikor etiopiaban meg eheznek! Remelem erted mire gondolok.

    En is szeretlek. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák