Keresés

Aktív témák

  • KRi2

    aktív tag

    Az én szemszögemből (adblockkolok, naná):

    - Reklámok, hirdetések az oldalon mindenhol (most kikcsapcsoltam próbára, látom erre a hétre levettétek a javát). Firefox alatt nempoénból elsőszámú kiegészítő.

    - A cikkekben egyre több a reklám. Már maga az amiket leteszteltek, amik eljutnak hozzátok tesztelére, és elolvasom, már az a reklám. Alig van olyan cikk hogy a végén ne "tetszik" végszó lenne. Ne a csomagolást minősiitsétek, meg amik a PR szövegben is vannak, hanem a Ti szaktudásotokra, tapasztalatotokra vagyok kiváncsi. Bátran belelehetne kötni, kikéne mondani a hibákat, ha valami szar. Tessék kritikusan letesztelni, ne csak irogatni róla. Ne a vásárlás után derüljön ki hogy ja, hogyez nemmegy, a pH-ban erről érdekes nemis szóltak. Ne a csúcs termékeket teszteljétek, hanem ami a nagyközönségnek, a középrétegnek szól. Nemtudom kinek, minek teszteltek millás 4K-s tévéket? Technológialiag, műszakilag ugyan érdekes, de nemsegiit, nemkönnyíti meg a dolgomat. A nagy multis cégek ellen nemhallok soha semmi rosszat. Win10-nek is csak a tömjénezését hallottam (privacy). Tessék oldalt választani.

    - Pénzt kéregettek, és a fizezős szolgáltatások.

    Namost ebből kettőt kikéne lőni, hogy számomra valóban használható, és értékes oldal legyen.

    ||| | || ||||| | ||| ||

  • KRi2

    aktív tag

    Még két gondolat:

    - Több cikknél fórumtagoktól kaptatok tesztelésre eszközöket. Nekem ez tökre szimpatikus, közösségi. Ha vennék vmi új cuccot még énis meggondolnám hogy kölcsönadnám-e a pH-nak elemezni. Ha többen látnák, mégtöbben küldenék, felajánlanák.

    - IT café. Nektek kellett volna 10 évvel ezelött az AdBlocker ajánlani mindenkinek! Ma már rég a google, fb, ms ellen kéne kritikusnak lennetek.

    ||| | || ||||| | ||| ||

  • KRi2

    aktív tag

    Emlékeztek régen, amikor egyszerre vagy 10 alaplapot teszteltek, pusztán hobbiból, lelkesedésből fiatal geekek? Mertek összehasonlítani, versenyeztetni termékeket.
    Leírhatták hogy az aktuális windows mennyire sebezhető, monopóliumával visszaél, stb.
    Amikor véleményüket még szabadon leiirhatták, nem kellet kölön "vélemény" rovatba skatulyázni őket.
    Aztán egyre népszerűbbek, nagyobbak, kommerszebbek lettek. Tévé, mobil.
    Látván a zsiiros embertömeget jöttek a nagycégek, multik. Összebratyiztak.
    PR cikkek, marketing, rendezvényekre meghívók, reklámok egyre nagyobb mértékben.
    A komoly cikkeket egykét fanatikus cikkírótól eltekintve (abu), már az oldal felhasználóinak kell össszerakni.
    Az egykor fiatal kockák ma már tőzsdéznek, meg repülgetnek sajtóeseményekre, kiállításokra.
    Közben az embereket irritálta, elegük volt a sok reklámból. Hát adblock.
    Hogymost kezd szorulni a hurok, a felhasználóktól kértek pénzt? Kéritek hogy nézzek reklámot?
    Miért nem kértek a nagy cégektől pénzt? A microsoft-nak nincs pénze magyarországon egy webszervert üzemeltetni?
    Miért nem arról iirtok az embereknek hogy hogyan kell a XXI században (adblock-errel) szörfölni a világhálón. Nem arról kéne iiirnotok hogy a Telekomnak milyen pompás új rózsaszínű szolgáltatása van, hanem arról hogy a középeurópai lehallgatóközpontját nálunk épiitik. Google-val egyetemben, mert nálunk semmi adatbiztos, semmi ellenállásba nem ütköznek. pH-n se. Az egész IT ipar a privacy-tól, meg adathalászásról szól. Tévék, telefonok minden lehallgat, de Ti még ott tartotok hogy légyszi ne adblokkoljunk, és adjuk meg a bankkártyánkat.

    Több szakmaiságot. Függetlenséget, vissza a gyökerekhez, az emberekhez, és segíteni fognak.

    ||| | || ||||| | ||| ||

Aktív témák