Keresés

Aktív témák

  • #51736960

    törölt tag

    válasz Sanya #1619 üzenetére

    de hová másfelé menjen az ember? gyak zéró konkurencia van...
    én még akkor is ide járnék a ph-ra, ha kötelezően fizetni kellene, mert nincs semmilyen alternatíva.

  • #51736960

    törölt tag

    Ez a "potyautas" jelző többször felbukkant mostanában, és bizonyos mértékig magamra is vettem, mert nem fizettem, reklámokat is sokáig blokkoltam, értékelhető tartalmat pedig nem igazán állítottam elő. De vajon mi lenne, ha az ilyen emberek hirtelen eltűnnének a ph-ról? Kb. harmadával csökkene a szerverek leterheltsége, ezen tudna spórolni a szerkesztőség valamennyit, viszont ugyanennyivel csökkenne a látogatók száma, ami a hirdetési felületek értékesítésénél nem mutat jól, még akkor sem, ha ezek zömében adblockoló felhasználók.
    Továbbá a "potyautasok" eltűnése után ugyanúgy ki kell fizetni az alkalmazottakat (felteszem a bérköltség a leghúzósabb az összes közül), ugyanúgy fenn kell tartani az irodát, stb... Úgyhogy nem olyan egyértelmű a helyzet, mint első ránézésre tűnik.
    Amúgy olyan fura ez: lassan 20 éve netezek, egy 14kbit-es modemmel kezdtem anno, de még sosem éreztették velem sehol, hogy potyautas lennék :(

Aktív témák