Keresés

Aktív témák

  • gasparzoltan

    csendes tag

    válasz Parci #1430 üzenetére

    milyen "korrekt" vagy, nem szereted az ellenvéleményt, nem megvitatod, hanem erkölcsi fölényt gyakorolsz, azért mert leírod oda is hogy kötelező, attól még nem lesz az, nem tud az lenni...nem érted, ezt sajnálom.

    És most dölyfös nagyúrként tiltsál is ki, téged jellemez! :P

  • GSPLR

    senior tag

    válasz Parci #1430 üzenetére

    Most mit rugózol a szabályzaton, de komolyan! Kár volt felhozni szerintem, most egy picit viszket a tenyerem. Le is írom neked, hogy miért. Gondolom van jogod hozzá, így megkérnélek nézd meg mi volt az utolsó üzenet, amit a Rios-tól kaptam. Ha ez megvan, akkor kérlek nézz rá a mai dátumra. Nem akartam felhozni, mert nem állt szándékomban támadni, pont nem érdekel mi lesz a dologból. Azt azonban megjegyezném, hogy személyes adatokat kikérni (bármire használhatóak, semmi nem véd jelen esetben), majd beleszarni az egészbe... Tudod, ez két élű dolog. Ha beleszartok, én is beleszarok. Ha szankcionáltok, akkor nekem is vannak ötleteim. Arról ne is beszéljünk, hagy a hangnem amit megütsz az ellenvéleményen lévő felhasználókkal, minősíthetetlen. További szép napot ;)

    Huawei

  • pigster

    senior tag

    válasz Parci #1430 üzenetére

    Ez az, rakd ki azt, akinek más a véleménye! Ehhez ténylegy értetek. Minden szirszarért kitiltani embereket (persze prémiumos felhasználót nem igazán láttam még bántani. A prémiumosok meg nyomják majd az Ignore gombot (vagy amijük van), nehogy véletlenül az általuk elfogadott véleményektől eltérő hozzászólások megzavarják világukat. Kevés a pénz, nem marad elég? Csökkentsetek a költségeken! (Gondolom azt azért már nem lehet). Legegyszerűbb a felhasználókat csesztetni. Veletek legyen szolidáris bárki?
    NAV-os, BKV-s, egyéb összehasonlítgatásokat meg majd csak olyanok írjanak, akiknek sosem volt - illetve önként törölték - nCore, bitHumen, 1st és egyéb fiókjuk.

    FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

  • willope

    tag

    válasz Parci #1430 üzenetére

    Igen ki tudjátok kényszeríteni, egyszerüen azt csináljátok, mint mások, hogy akkor engeditek az oldal olvasását, ha kikapcsolják az adblockert.
    Valamint ezzel a vitával elrontottad amit a cikkel felépítettél. Azért sokat számít a hangnem. Ami a cikkben így szól kb:
    -Kérlek segítsetek az amúgy tökre nem zavaró reklámok megnézésével tovább vinni az oldalainkat, hogy ezután is nagyszerü tartalmakkal szolgálhassunk nektek.

    Az a fórumban így szól:
    -Kötelezö mindenkinek a reklámok engedélyezése, szerzödést kötöttetek regisztrációkor aminek megsértése már-már törvénysértés, amúgy meg az adblockerrel megloptok és feleslegesen koptatjátok a szervereinket, meg amúgyis minek vagytok még mindig itt, ha már ekkora a szátok?!

    Értelek titeket, de a hangnem a legfontosabb amikor egy szolgáltatást adtok. SEMMI nem kötelezö, egy kattintásra van a konkurencia és a cikkben úgy tünt, hogy ezt te is tudod.

    NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

Aktív témák