Aktív témák

  • Kal-El

    senior tag

    válasz tatabike #1415 üzenetére

    Én tudom milyenek, mert sajnos nekem is elég nagy rálátásom van a szolgáltatás terén milyenek. Ha igazi és minőségi értéket kapnak, akkor rinyálnak, hogy túl drága (megjegyzem: kicsit a piaci ár alatt is adjuk, hogy versenyképesek legyünk), de egyiknek sincs fogalma, hogy mi a piaci ára annak az értéknek amit kap, még utána nézni is lusta, ha az ő szolgáltatását próbálja eladni, akkor meg irreálisan magas árat kérnek és olyan hitvány/trágya minőségben csinálja, amit én szégyellnék kiadni a kezeim közül. És ez minimum az emberek 50-60%-ára igaz. Ez az én tapasztalati valóságom. De nem ez a lényeg, az átlagember számára "szerintem" akkor is sok ennyi pénz, csak azért, hogy reklámmentességet kapjon egy fórumon. Nagy tömegek számára az én általam ajánlott árkategória lehet csak opció. Nem tudom mennyi folyik be az oldalnak a reklámokból személyenként egy hónapban, mert csak akkor derülne ki lehetséges lenne-e ilyen áron reklámmentességet adni. De én mindenesetre maradok az AdBlock kikapcsolása mellett, én ezzel támogatom az oldalt, ha nem lesz jobb opció.

Aktív témák