Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turbulencia8

    őstag

    válasz bnoe #5547 üzenetére

    En iphone 6s-re (bar ott idegesit, hogy nincs vissza gomb), Honor 8-ra, vagy Blackberry KeyOne-ra valtanek. De jelenleg nincs tul sok bajom a 950-nel, inkabb probalom egyre inkabb kihasznalni a hub-ot rajta.

  • Janó1999

    tag

    válasz bnoe #5547 üzenetére

    Minden felfoghatatlanul gyorsan és biztosan történik. Nem vett el 1mp-sem az életemből.
    Kinőttem már ebből a folyamatos buzizásból. Működnie kell, ennyi a feladata.
    Az almást öröm használni.
    Pl. az index oldalára kattintva az edge csak töltődik, majd megáll az utolsó 5mm-nél, aztán történik valami. Legtöbbször semmi. Az almásnál gyakorlatilag 0.1mp alatt betölt, de nem tudsz olyan gyorsan oldalt váltani, hogy ne figyeljen ott egy szemvillantás alatt. Messenger, FB, Skype, parkoló, xls, word, onedrive, navi, fényképező, autós kihangosító, jegyzetek, pdf, cad, waze, lehet fórumba íráskor visszalépni, eszem megáll.... felfoghatatlanul gyors és tökéletes. Nem kell guglizni, (időt elb@szni) vagy remegni egy frissítésért. Úgy jó ahogy van. A tökéleteset úgy kell érteni, hogy 5-6 hónap alatt 1db hibát sem tapasztaltam.
    Soha nem volt problémám a wp appjainak számával. Nem számolni kell, hanem használni. Ha van.
    950 mentését tettem fel a 930-ra. 5-6 appot már nem lehet újra telepíteni. Pedig használtam azokat.

    A 950 kijelzője 100000+ darabra törött. Van esetleg valamilyen számítógépes program amivel belenézhetnék az agyába? Természetesen a gépen beadott PIN után. (csodálkoznék ha lenne)

Új hozzászólás Aktív témák