Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulaci

    tag

    Sziasztok!

    Az elmúlt két napban elkezdett magától újraindulni a Lumia 950-m. Eddig másfél éven át tökéletesen működött, el vagyok tőle ájulva, maximálisan alkalmas arra, amire használom. Fotók, diktafon, one-note jegyzet, OneDrive. (Újságíró vagyok) Szombat délelőtt addig nem látott dolog történt, tizenkétszer újraindította magát, az utolsó háromnál már csak kikapcsolt, meg sem próbált felállni. Miközben újraindul éppen semmit sem csinálok rajta, vagy mindig mást, tehát nem tudom észrevenni, hogy mi váltja ki belőle. Vasárnap vagy 4-5 alkalommal indult újra, és tegnap kezdődött egy olyan jelenség is, hogy 100%-on levettem a töltőről, de 10 perc múlva lemerült. Be sem lehetett kapcsolni. Kivettem, visszatettem az aksit és máris 50%-on állt. Azóta két óra alatt 20-30 %-ot ha tölt (nem laptopról, hanem konnektorról). Bár a merülés nem gyorsabb, de ha kiveszem és beteszem az aksit, akkor 5-10%-os eltérés van mindkét irányba a töltöttséget illetően. Van hogy töltöttebb, van hogy kevésbé.

    Frissebb szoftvert nem talál. Most Filmware Update Notifier 1.2.16.7 van rajta, Core Build ID 1130.136Azt írja a legfrissebb rajta minden, egyébként ha nem indul újra jól működik.

    Mi lehet a gond? Szoftveres vagy vegyek új aksit?

    Köszönöm.

    Ép testben, ép lélek!

Új hozzászólás Aktív témák