Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Fiery #207 üzenetére

    "Te lennel a Microsoft fonoke"
    Hálaég nem vagyok, és tudom, hogy okoskodásnak tűnik amiket irkálok, de ez inkább a céghez kötődő érzelmi és anyagi vonzat(belőlük élek közvetve) miatt teszem, mert úgy érzem a jelenlegi stratégia nem jó irányba megy.
    De amit tettem volna, az az, hogy a háttérben fejlesztem a WinRT-t és áldozok fel temérdek erőforrást, WP7-re WP8-ra, amik kb. ablakon kidobott fejlesztések, ha most 0-n állna a Windows Store jobbnak látom mint a jelenlegi állapot, mivel nagyobb momentuma lenne a fejlesztésnek, mert sokkal jövőbe mutatóbbak látszana ez az egész. Nem frusztráltam volna se a fejlesztőket se a usereket félkész termékekkel.
    Azzal azért tisztában kell legyél, hogy a MS stratégiája igen is változott a Win8 bukásával és leginkább az hozta el, a Win10-es jelenlegi állapotot, mert addig igen is 100%-osan a WinRT-re és ModernUI-ra volt rakva minden lap. Ez végül a kukában landolt, szívből utálom a ModernUI-t, de ésszel tudom azt mondani, hogy lehet hogy rossz döntés volt.

    "Az utobbi urban legend."
    Elemzői adatok, most lehet ennek hinni vagy nem ez aláírom, és is szkeptikus vagyok ilyenekkel szemben. Nyilván nem tömeget mutat, hanem inkább trendet szerintem, amit érdemes hosszútávon figyelembe venni.

    "Dehogy valtotta le."
    Jó ez igaz, a Win95-tel vett gépre ment rá DOS+Win3.1. :D De XP-ig azért túlnyomórét leváltódott ott ahol lehetett.

    @CharlieDrop: Ez is csak részben igaz ugye, de amúgy ME már nem. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák