Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emvy

    nagyúr

    válasz alevan #19 üzenetére

    A Marketplace onmagaban biztos nem lesz tul nagy biznisz -- meg az Apple App Store sem annyira oriasi uzlet, pedig nagysagrendekkel nagyobb, mint az MS Marketplace.

    while (!sleep) sheep++;

  • vicze

    félisten

    válasz alevan #19 üzenetére

    "Marketplace vásárlás után jön jövedelem"
    Ezt ugye most viccnek szántad? Az úgy a 0 felé konverzál erősen. A fejlesztők nagy tolongása miatt épp most csökkentették az éves előfizetést 100$-ról 20-ra. Persze ezzel inkább a többnyire gyengébb minőségű hobbi developpereket vonzzák, nem a neveseket. Hosszútávon inkább veszteséges jelenleg a Marketplace és aki jelen van az a többi platform bevételiből finanszírozza a WP-s fejlesztést, vagy alapból cross platform, de az meg jóval drágább, és a WP elenyésző bevételt hoz. A bevételt ugyan úgy reklámokból lehet inkább elérni, amihez viszont az MS-nek semmi köze, így abból totál kiesik.

    Most még konkrétan semmire nem helyezte a hangsúly minden kategóriában van 1db készülék, a jövő évre vonatkozik, amit írtam.

    @margithid: Nem azt mondtam, hogy holnap, hanem úgy 3év múlva kb. Van egy érzésem a vevő neve L betűvel fog kezdődni, de csak találgatok. Gyártást valószínű már jövőre elkezdik kiszervezni és felszámolni az üzemeket. Végül is teljesen le is építhetik 1-2 referencia modellre is akár alá, Nexus. Az a vicc hogy se szabadalmakat nem vettek, se R&D. Vett az MS pár gyárat amire semmi szüksége, egy partnerhálózatot, ami neki is van és egy szervizhálózatot, ami majd kiszervez... Ja meg a Lumia nevet... :F A világ legnagyobb pénzkidobása volt a felvásárlás, csak a Nokia járt vele jól senki más.

    @emvy: Már most megrendelheted a Surface Pro-t meg nem lesz vetélytársa. Amik vannak, azok mind Atomosak, az egyetlen egy Core i-s a Dell Venue 11 Pro 7000 és nincs semmi más. Most kb. azonos árban vannak(de csak a 30% Dell akció miatt amúgy nagyon nem), de valamivel rosszabb csak 4GB RAM opció, meg ilyesmi. Amúgy a kiegészítők lehet olcsóbbak, szerintem az MS dokkolója borzalmas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák