Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Morden24 #116 üzenetére

    "Az iPad valóban nem tudja elvenni ezt, de azért az iPad nem is egy desktop gép ellenfele.

    Hogy az irány jó-e vagy nem, azon lehet filózni, de szerintem felesleges. Te értesz a PC-hez, így azt mondod, hogy jó lenne, ha a használók értenének a PC-hez. Ha én meg teszem azt hűtőszerelő vagyok, akkor meg mondhatnám, hogy mindenkinek van otthon, értsetek már hozzá."

    Steve bácsi pedig pont azt akarja. Vagyis költőien feltette a kérdés, hogy ez vajon az iPad lesz-e azt még nemtudja... Tehát ezt azért én erős célzásnak veszem. :)

    Amúgy ha elromlik a hűtőben a villanykörte (égő), akkor azt én fogom kicserélni és nem hívok szerelőt. Vagy ha a szigetelés kezd tönkremenni, esetleg az ajtó megvetemedik akkor azt megoldom én, nem hívok szerelőt. A szerelő majd akkor jön ha valami komolyabb probléma adódik. iPadnél viszont bármi probléma adódik, oda mindenképpen szerviz kell, meg több hetes rendeléses procedúra.

    @marcias: nem akarom cserélni ha nem muszáj, de ha mégis, sokkal egyszerűbb lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák